Chp Haberleri

chp haberleri ve güncel chp gelişmeleri, chp ile ilgili tüm video, chp fotoğrafları ve chp haberleri Uğur Medya - Bölgeden Haberler sitemizde


Gündem

CHP'den Belediye Başkanı seçilen Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, kayın biraderini belediyede müdür olarak atadı. Özer "başka birini bulamadım" dedi.

Video Haber

Özel, Uşak’a yaptığı ziyaret sırasında konuşmasında atama bekleyen öğretmenlere ve emeklilerin maaş beklentisine değinerek bu konularda mücadelesine devam edeceğini belirtti.

Gündem

Uşak'ta vatandaşlar ile bir araya gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel iktidara gelirse "Eurovision'a katılacağız onu da kazanacağız." dedi.

Video Haber

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Uşak'ı ziyaret ederek Uşaklı vatandaşlar ile bir araya geldi.

Gündem

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'de basına kapalı görüşme gerçekleştirdi.

Video Haber

Uşak’ta 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününe özel düzenlenen programda CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, Belediye Başkanı Özkan Yalım’dan sonra...

Video Haber

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım Uşak adliyesinde mazbata alım töreni gerçekleştirdi.

Gündem

Uşak'ta Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) yeni Belediye Başkanı seçilen Özkan Yalım, seçim sürecinde verdiği önemli bir sözü tekrarlayarak Türkiye'nin gündemine...

Gündem

31 Mart yerel seçimleri sonucunda Uşak'ta yeni belediye başkanı CHP Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım oldu.

Gündem

CHP Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım yaptığı sosyal medya paylaşımı ile AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş'e çağrıda bulundu.

Gündem

İYİ Parti İl Genel Meclisi üyesi Yılmaz Başakçı Uşakspor siyaset üstüdür ifadeleriyle partisinden istifa ederek CHP’ye geçti.

Gündem

Fatih Erbakan Sözcü gazetesinden İsmail Saymaz ile yaptığı röportaj ile “şantajın dik alasını gördüklerini” anlattı.