10 saat önce Köşe Yazısı

Seçimleri atlattık, yüzde olarak 40’ları geçen oy oranıyla CHP’li Özkan Yalım Belediye başkanı seçildi. Her 100 kişiden 40 kişinin oy verdiği Özkan Yalım ve ekibi 35 yıl sonra kentte iktidara kavuştu.

10 saat önce Gündem

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

1 gün önce Video Haber

İşkur geleceğin 10 mesleğini belirledi. 86 bin iş yeriyle görüşülen araştırmada 10 farklı meslek ön plana çıktı.

1 gün önce Gündem

Uşak Belediyesi Özkan Yalım Uşak Belediye bünyesinde çalışan kadrolu işçi ve memurlar arasındaki farklılığı gidermek adına aylık maaşlarına ek bir bütçe oluşturulduğunu duyurdu.

1 gün önce Yaşam-Kültür/Sanat

Türkiye'de Cumhuriyet döneminin önemli eğitim reformlarından biri Köy Enstitüleri, 84 yaşında.

1 gün önce Ekonomi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Temmuz ayında asgari ücret ve emekli maaşlarına yönelik beklenen ara zam hakkında açıklamalarda bulundu.

1 gün önce Spor

Uşakspor, bu sezon TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele ederken bir ceza daha aldı.

2 gün önce Video Haber

Plan Bütçe Komisyonu’ndan yer alan ak partili meclis üyesi Ramazan Akdağ’ın kabul oyu vermesine ve meclisteki oylamada tüm meclis üyelerinin maddeyi kabul ettiği görüntülerde yer almasına rağmen Akpartili meclis üyesi inkâr etti.

2 gün önce Gündem

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda bir şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

2 gün önce Video Haber

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Uşak'ta sığınmacılar tarafından işletilen ve işletme ruhsatı bulunmayan 5 işyerinin zabıta ekipleri tarafından mühürlenmesini sağladı.