Kasım ayının üçüncü haftasında Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

Güneş "Tarım ve Orman Bakanlığı Ve Bağlı Kurumların Bütçelerini Görüşmeye Başladık"

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, 13 Kasım'da TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Saat 11.00 itibariyle Tarım ve Orman Bakanlığı ve bağlı kurumların bütçelerini görüşmeye başladıklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Güneş "Millî Eğitim Bakanlığımız ve Bağlı Kurumların Bütçelerini Görüşmeye Başladık"

Güneş, 14 Kasım'da TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, saat 10:00 itibariyle Millî Eğitim Bakanlığımız ve bağlı kurumların bütçelerini görüşmeye başladıklarını sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşarak duyurdu.

Güneş "Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Bağlı Kurumların Bütçe Görüşmelerine Başladık"

Güneş, 17 Kasım'da Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, saat 10:00 itibariyle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve bağlı kurumların 2024 yılı bütçe görüşmelerine başladıklarını sosyal medya hesabından açıkladı.

İsmail Güneş, kasım ayının üçüncü haftasını bu şekilde tamamladı.

Tuğrul "Rabbim, Kahraman Ordumuzu Muhafaza Eylesin"

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, 16 Kasım'da Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Azerbaycan'daki görev süresinin 1 yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresini TBMM’de kabul ettiklerini sosyal medya hesabından paylaşarak "Rabbim, Kahraman Ordumuzu muhafaza eylesin." Mesajını iletti.

Tuğrul "Kahrolsun İsrail Demeye Devam Edeceğiz"

Fahrettin Tuğrul, 16 Kasım'da TBMM Genel Kurulu'nda konuşma yaptı ve konuşmasında "Özgür Filistin, özgür Kudüs, özgür Gazze, Kahrolsun İsrail demeye devam edeceğiz…" dedi.

Fahrettin Tuğrul, kasım ayının üçüncü haftasını bu şekilde tamamladı.

Atatürk Yaşasaydı Günümüz Gençlerini Beğenir Miydi? Atatürk Yaşasaydı Günümüz Gençlerini Beğenir Miydi?

Karaoba "Uşak Üniversitesi Akademisyenleri Hakkını Alacak"

Cumhuriyet Halk partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba, 15 Kasım'da TBMM genel kurulunda konuşma yaptı. Konuşmasında Uşak Üniversitesi'nde akademisyenlere karşı olan tutumunu eleştirerek "Üniversiteler siyaset alanı değil, bilim ve ilerlemenin öncü kurumlarıdır. Uşak Üniversitesi akademisyenleri hakkını alacak!" Dedi.

Karaoba "Uşak Turizmde De Hakkını Almalı"

Karaoba, 15 Kasım'da Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın bütçe görüşmesinde Uşak'ın sahip olduğu potansiyelin daha iyi kullanılması gerektiği talebini Ersoy'a ve Bürokratlara ilettiklerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Karaoba "Ücretli Öğretmenlik Düzeni Eğitim Sistemimizin Kanayan Yarasıdır"

Karaoba, 16 Kasım'da TBMM'ye soru önergesi sunarak ücretli öğretmenlerin çalışma şartlarını ve eğitim sisteminin insani düzeye getirilmesi gerektiğini dile getirdi.

Karaoba "Hemşireler Sağlık Sistemimizin En Önemli Yapı Taşlarındandır"

Karaoba 17 Kasım'da gelen kurulda konuşma yaparak hemşirelerin özlük haklarının iyileştirilmesi, olumsuz çalışma koşullarını eleştirdi.

Ali Karaoba, kasım ayının üçüncü haftasını bu şekilde tamamladı.

Editör: Uğur Medya