Sevinç Yazgan CHP Uşak İl Başkanlığı Görevine Seçildi

299 delegenin katıldığı seçimlerde mavi listede yer alan Asım Ersoy Özen 126 oy, beyaz listede yer alan Sevinç Yazgan ise 168 oy aldı ve bu sonuçla Sevin Yazgan Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanı olarak göreve seçildi.

Sevinç Yazgan, seçim sonuçlarının ardında Uğur TV mikrofonlarımıza yaptığı özel açıklamada, Uşak’ta belediye seçimlerini kazanmak istediklerini ve halkın beklentilerine uygun politikalar geliştireceklerini vurguladı. 

Yazgan “Uşak’ta Belediye Seçimlerini Kazanacağız”

Yazgan “Cumhuriyet Halk Partisi'nin demokratik bir şekilde Asım arkadaşımızla yarıştık. Ama bu bir yarış değil bana göre parti içinde görev teslimi gibi bir şey. Evet önümüze yerel seçimler var. Biz buradan çıktığımız anda hepimiz birlikteyiz hepimiz omuz omuza halkımıza kendimizi en iyi şekilde anlatacak şekilde çalışacağız. Kendimizi anlatacağız ve belediyeyi kazanacağız.”

Yazgan “Halka Ulaşamadığımız Yerlerde Halka Ulaşacağız”

Yazgan “Öncelikle projemiz ulaşamadığımız mahallelerden başlayacağız onları kucaklayacağız onlarla birlikte vakit geçireceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi'ni anlatacağız Atatürk'ün partisini 100 yıllık parti halkın partisi halka ulaşamadığımız yerlerde halka ulaşacağız.”Dedi.

Öte yandan, Asım Ersoy Özen de Sevinç Yazgan'a başarılar dileyerek, parti içinde birlik ve beraberlik mesajları verdi.
 

Editör: Uğur Medya