Uşak Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

04:40 saat

16 April 2024

7 Şevval 1445
Nasihat edici olarak ölüm yeter. (Hadis-i Şerif)

İmsak

04:50

Güneş

06:18

Öğle

13:07

İkindi

16:49

Akşam

19:47

Yatsı

21:09

Uşak Namaz Vakitleri

Uşak Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
16 Apr Tue 7 Şevval 1445 04:50 06:18 13:07 16:49 19:47 21:09
17 Apr Wed 8 Şevval 1445 04:48 06:16 13:07 16:49 19:48 21:10
18 Apr Thu 9 Şevval 1445 04:46 06:15 13:07 16:49 19:49 21:11
19 Apr Fri 10 Şevval 1445 04:44 06:13 13:07 16:50 19:50 21:13
20 Apr Sat 11 Şevval 1445 04:43 06:12 13:06 16:50 19:51 21:14
21 Apr Sun 12 Şevval 1445 04:41 06:11 13:06 16:50 19:52 21:15
22 Apr Mon 13 Şevval 1445 04:39 06:09 13:06 16:50 19:53 21:17
23 Apr Tue 14 Şevval 1445 04:38 06:08 13:06 16:51 19:54 21:18
24 Apr Wed 15 Şevval 1445 04:36 06:07 13:06 16:51 19:54 21:19
25 Apr Thu 16 Şevval 1445 04:34 06:05 13:05 16:51 19:55 21:20
26 Apr Fri 17 Şevval 1445 04:32 06:04 13:05 16:51 19:56 21:22
27 Apr Sat 18 Şevval 1445 04:31 06:03 13:05 16:51 19:57 21:23
28 Apr Sun 19 Şevval 1445 04:29 06:02 13:05 16:52 19:58 21:24
29 Apr Mon 20 Şevval 1445 04:27 06:00 13:05 16:52 19:59 21:26
30 Apr Tue 21 Şevval 1445 04:26 05:59 13:05 16:52 20:00 21:27
1 May Wed 22 Şevval 1445 04:24 05:58 13:04 16:52 20:01 21:28
2 May Thu 23 Şevval 1445 04:23 05:57 13:04 16:53 20:02 21:30
3 May Fri 24 Şevval 1445 04:21 05:56 13:04 16:53 20:03 21:31
4 May Sat 25 Şevval 1445 04:19 05:54 13:04 16:53 20:04 21:32
5 May Sun 26 Şevval 1445 04:18 05:53 13:04 16:53 20:05 21:34
6 May Mon 27 Şevval 1445 04:16 05:52 13:04 16:53 20:06 21:35
7 May Tue 28 Şevval 1445 04:15 05:51 13:04 16:54 20:07 21:36
8 May Wed 29 Şevval 1445 04:13 05:50 13:04 16:54 20:08 21:38
9 May Thu 1 Zi’l-ka’de 1445 04:12 05:49 13:04 16:54 20:09 21:39
10 May Fri 2 Zi’l-ka’de 1445 04:10 05:48 13:04 16:54 20:10 21:41
11 May Sat 3 Zi’l-ka’de 1445 04:09 05:47 13:04 16:54 20:11 21:42
12 May Sun 4 Zi’l-ka’de 1445 04:07 05:46 13:04 16:55 20:12 21:43
13 May Mon 5 Zi’l-ka’de 1445 04:06 05:45 13:04 16:55 20:12 21:45
14 May Tue 6 Zi’l-ka’de 1445 04:05 05:44 13:04 16:55 20:13 21:46
15 May Wed 7 Zi’l-ka’de 1445 04:03 05:43 13:04 16:55 20:14 21:47
16 May Thu 8 Zi’l-ka’de 1445 04:02 05:42 13:04 16:56 20:15 21:48