Özkan Yalım, Çalışan Gazeteciler Günü'nde Basın Mensupları ile Buluştu

Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya geldi. Programa, CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, İl Başkanı Sevinç Yazgan, il teşkilatı ve birçok basın emekçisi katıldı.

Yalım “12 Temel Projemiz Var”

YEŞİLÇAM ’DAN BİR YILDIZ DAHA KAYDI. YEŞİLÇAM ’DAN BİR YILDIZ DAHA KAYDI.

Kahvaltı sonrasında bir konuşma yapan Yalım, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak, yerel seçimlere yönelik hazırladığı 12 proje hakkında bilgi verdi. Özellikle Jeotermal Kent Projesi'ne vurgu yapan Yalım, "Eğer bu projeyi başaramazsam, bir daha aday olmayacağım" ifadelerini kullandı.

Yalım “Jeotermal Kent Projesi’ni 24 Ayda Bitirmeyi Hedefliyoruz”

Yalım “12 temel projemiz var. Bakın yol yapmak, kanalizasyon yapmak, suyu getirmek, suyu götürmek vesaire bilmem ne bunlar proje değildir. Bunlar belediyenin asli görevi bunlar zaten olmak zorunda yapmak zorunda.” Dedi.

Yalım “Bu Proje Sayesinde Aylık 200 TL ile Her Evin Isınmasını Sağlayacağız”

Yalım “Uşak’ın ısınma sorununu başta Kemalöz, Karaağaç, Dikilitaş ve Elmalıdere Mahallesi olaraktan 24 ayda bu mahalleleri öncelikle mahalle olaraktan seçtik ve de buralara sıcak suyu vereceğiz. Ne suyun bitmesi ne de depremi tetikleyecek olan yeraltı kaynaklarının tükenmesi diye olanak olmayacak. Evlerdeki sadece Isınma suyunu bu şekilde tedarik edeceğiz suyu geri çevireceğiz. Allah'ın izniyle biz başta il başkanımız, milletvekilimiz, il örgütümüz ve teknik personelimizle bu projeyi hazırız ve kazandığımız takdirde 24 ay içerisinde bu dediğimiz ilk ana 4 mahalleye vermeye başlayacağız. Aylık ₺200 ile önümüzdeki süreçte her evin ısınma sorunu Allah'ın izniyle birlikte çözeceğiz.” Dedi.

Yalım “Eğer Bu Projeyi Başaramazsam, Bir Daha Aday Olmayacağım"

Yalım “Bu projeyi başaramazsam bir daha da seçilsem daha aday olmayacağım. Hafif raylı sistem, köprü, yol, otogar ve ulaşımla alakalı bütün projelerimizi de aynı şekilde ana projemiz olan ısınma projemizle birlikte eş zamanla yapacağız.” Dedi.

Editör: Uğur Medya