Kasım ayının ikinci haftasında Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

Güneş ''Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Bağlı Kurumların Bütçelerini Görüşmeye Başladık''

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, 7 Kasım'da TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, saat 11:00 itibariyle Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve bağlı kurumların bütçelerini görüşmeye başladıklarını sosyal medyasından açıkladı.

Güneş ''Bakanlığımızın 2024 Yılı Bütçesi Hayırlara Vesile Olsun''

Güneş, 8 Kasım'da TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, saat 10:00 itibariyle İçişleri Bakanlığı ve bağlı kurumların bütçelerini görüşmeye başladıklarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak ''Bakanlığımızın 2024 yılı bütçesinin hayırlara vesile olmasını diliyorum.'' mesajını iletti.

Güneş ''Sağlık Bakanlığı ve Bağlı kurumların Bütçelerini Görüşmeye Başladık''

Güneş, 9 Kasım'da TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, saat 10:00 itibariyle Sağlık Bakanlığı ve bağlı kurumların bütçelerini görüşmeye Başladığını sosyal medya hesabından paylaştı.

Uşak’ta Engelliler Haftası Farkındalık Yürüyüşü Uşak’ta Engelliler Haftası Farkındalık Yürüyüşü

İsmail Güneş kasım ayının ikinci haftasını bu şekilde tamamladı.

Tuğrul Kahvehane Toplantısına Katıldı

Ak parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, 6 Kasım'da AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, İl Başkan Yardımcıları ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katılımlarıyla, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sakinleri ile Kahvehane Toplantısına katılarak sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı.

Fahrettin Tuğrul, kasım ayının ikinci haftasını bu şekilde tamamladı.

Karaoba ''Diyetisyenlerin Hakkını Verin, Kadro Sayısını Arttırın''

Cumhuriyet Halk partisi Uşak Milletvekilleri Ali Karaoba, 7 Kasım'da meclise soru önergesi sunarak obezitenin çözümünde etkili olan diyetisyenlerin sağlık personeli atamaları içerisinde oranı çok düşük olduğunu, özellikle büyük Aile Sağlık merkezlerine diyetisyen ataması yapılması gerektiğini söyledi. 

Karaoba CHP'nin Demokrasi ve Birlik Kurultayına Katıldı

Karaoba, 7 Kasım'da Uşak İl ve Merkez İlçe örgütü, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Başkanlarının yer aldığı CHP'nin Demokrasi ve Birlik Kurultayına katılarak sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaştı.

Karaoba "Uşaklıların Ölüm Yollarında Yaralanmasına, Ölmesine İzin Vermeyeceğiz"

Karaoba 8 Kasım'da mecliste yaptığı konuşmada Uşak-Eşme, Ulubey-Eşme ve Uşak-Sivaslı yollarında yapılması gereken düzenlemeleri seçimi beklemeden bir an önce yapılması gerektiğini söyledi.

Karaoba Kanun Teklifi Görüşmelerine Katıldı

Karaoba, 9 Kasım'da sosyal medya hesabından Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal işler komisyonu olarak aile ve gençlik fonu kurulması hakkındaki kanun teklifi görüşmelerine katıldığı paylaştı.

Karaoba "Atamızı Saygı ve Minnetle Anıyoruz"
Karaoba Valiliğin düzenlediği 10 Kasım Atatürk'ü anma resmî törenine ve çelenk koyma törenine katılarak sosyal medya hesabından ''Ülkemizin Kurtarıcısı ve Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde Atamızı saygı, özlem ve minnetle anıyoruz." Mesajını paylaştı.

Karaoba "Sağlık Emekçileri Böyle Özensizliği Hak Etmiyor"

Karaoba, 12 Kasım'da sosyal medya hesabından hastanenin hijyenik ve özenli olmadığına dair fotoğraf paylaştı. Paylaşımında "Milyarca lira para harcadığımız hastanelerimizde hava almak ve dinlenmek gibi en temel ihtiyaçları bile hijyenden ve özenden çok uzak bir şekilde karşılanıyor. Aşırı çalışma saatlerine, şiddete ve yetersiz çalışan sayısına rağmen görevlerini yapan sağlık emekçileri böyle bir özensizliği asla hak etmiyor! Yorumu vatandaşlarıma bırakıyorum." Açıklamasını yaptı.

Ali Karaoba, kasım ayının ikinci haftasını bu şekilde tamamladı.
Bir sonraki hafta görüşmek üzere.
 

Editör: Uğur Medya