AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ İSMAİL GÜNEŞ

Güneş, Plan ve Bütçe Komisyonunda Yer Aldı

Güneş, 11 Temmuz’da TBMM Plan Bütçe Komisyonu olarak, 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu ile Bağlı Cetvellerde Değişiklik Yapılmasına Dair Ek Bütçe Kanun Teklifi görüşmelerine başladıklarını duyurdu.

İsmail Güneş’i Ziyaret Edenler Oldu

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, hafta boyunca mecliste kendisini ziyaret eden Memur Sen İl Başkanı Muhammed Ali Aloğlu, Sağlık Yönetim Kurulu Üyesi İsmihan Aydemir Sever, Emniyet Müdürü Enes Yılmaz gibi birçok isimle fotoğraf çekilerek sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

 

İsmail Güneş, Bakan Ziyaretlerinde Bulundu

İsmail Güneş, hafta boyunca Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sn. Mehmet Özhaseki ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ziyarette bulundu ve ev sahipliği yaptıkları için onlara teşekkür etti ve fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ FAHRETTİN TUĞRUL

Tuğrul’a, Birçok Önemli İsim Ziyarette Bulundu

Tuğrul, hafta boyunca kendisini ziyaret eden Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Irgatoğlu, Sağlık-Sen Uşak Şube Başkanı Muhammed Ali Aloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez olmak üzere birçok önemli isme teşekkür etti.

Fahrettin Tuğrul Bakan Ziyaretlerinde Bulundu

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, hafta boyunca Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sn. Mehmet Özhaseki ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ziyarette bulundu ve ev sahipliği yaptıkları için onlara teşekkür etti ve fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Fahrettin Tuğrul Düğün Ziyaretlerinde Bulundu

Tuğrul aynı zamanda birçok düğün merasimine katıldı. Fotoğraflarını ve tebrik mesajlarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

 

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ALİ KARAOBA

Ali Karaoba ‘’Uşak Yine Mecliste’’

Ali Karaoba 12 Temmuz’da 1 Eylül Stadyumu'nun halkın hak ettiği şekilde yenilenmesini, Uşak'ı ve Aşigolar'ı ağırlayacak 20.000 kapasiteli yeni stadyum inşaatının da hızlı bir şekilde başlamasını Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’ne soru önergesi olarak sundu ve bu videoyu sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

KARAOBA DÜĞÜN VE SÜNNET MERASİMLERİNE KATILDI

Ali Karaoba aynı zamanda birçok düğün ve sünnet merasimine katılarak fotoğrafları ve tebrik mesajlarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı.

Editör: Uğur Medya