Zafer Arpacı, Bağımsız Adaylığını Açıkladı

“Yalnız birkaç kişinin keyfi, akrabası, hısımı için de Banaz terk edilmez. Bu kadar basit bir şey mi? 18-20 bin nüfus iki kişinin keyfine bırakılır mı? Bırakır mıyız? Ben Banaz’ın yanındayım. Sizler benim yanımda olduktan sonra benim bükemeyeceğim bilek yoktur.”

Arpacı konuşması sırasında 750 kişilik kargo üssü kuracağının duyurusunu da yaptı.

“Buraya 750 kişilik kargo üssü kuracağız. Bugün Seramik Fabrikamızda 600 kişi çalışıyor. Biz boş durmuyoruz. Zafer Arpacı işini bilir.”

Arpacı “Biz Boş Durmuyoruz. Zafer Arpacı İşini Bilir”

Zafer Arpacı Banaz Belediye Binası hakkında da açıklamalarda bulundu.

Baltalı Köyü Göleti ve Protokol Toplantısı Baltalı Köyü Göleti ve Protokol Toplantısı

“Banaz Belediye Binamızı yaptık. Yapalım arkadaşlar ben makam mevki peşinde değilim. Banaz Belediye Binası bize yakışmıyor. Ayrılalım, sıvasını yapamazlar.”

Arpacı “Ayrılalım, Sıvasını Yapamazlar”

Zafer Arpacı Banaz için yaptığı projelere de değindi.

“Hamam Boğazı, yapamazsın dediler, Doğalgaz getiremezsin dediler yaptım. Hayaldi gerçek oldu. Benim yaptığım hizmetler size batıyor, batmasın arkadaşlar ben Banaz için varım.”

Arpacı “Ben Banaz İçin Varım”

Zafer Arpacı açılış konuşmasının ardından Uğur TV mikrofonlarına da konuştu.

Arpacı “Vatandaş Yanımızda”

Arpacı Bağımsız adaylığı ile ilgili “Çok iyi işleyecek. Vatandaş yanımızda. Vatandaş istediği için çıktım zaten. Vatandaşlarımız, işçilerimiz, sevenlerimiz, partililerimiz benim böyle bir karar vermemi istediler ben de verdim.” Açıklamalarında bulundu.

Arpacı “Siyaset Yapacaksak Adam Gibi Yapalım”

Birçok projeye imza atan Arpacı, yeni projeleri hakkında ise “Yarım kalan projelerimiz var bunları bitirmek istiyoruz. Bazıları hala sera organize ve organizenin yapılacağını söylüyor ben yaptım tapularını da aldım. Yalanla bir yere varılmaz siyaseti yapacaksak adam gibi yapalım. Yani yalana gerek yok. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.” ifadelerini kullandı.

Editör: Duru Akyar