Zafer Arpacı, Banaz’da SKM Açılışını Gerçekleştirdi

Uşak’ın Banaz ilçesinde 10 yıl AK Parti Belediye Başkanı olarak görev yapan Zafer Arpacı bir neden gösterilmeden aday gösterilmeyince 14 Şubat itibariyle bağımsız aday olduğunu duyurmuştu.

Arpacı Belediye Başkanı olarak görev yapığı yıllarda, Banaz için Doğalgaz, Enerji Merkezi, TOKİ, Aqua Park, Banaz Çayı, Arıtma Tesisi, Hamam Boğazı, Evren Dedi, Bantaş gibi bir sürü projeye imza atmıştı.

Zafer Arpacı Uşak’ın Banaz ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirerek kendisini destekleyen coşkulu kalabalık ile bir araya geldi.

Arpacı açılış öncesi yaptığı konuşma ile Banazlı vatandaşların yoğun isteği üzerine bağımsız adaylığını açıkladığını ifade ederek süreç ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Zafer Arpacı “Partim Bana İhanet Etti”

 “Değerli dostlarım dışarıdan gelen değerli misafirlerimiz beni bugünümde yalnız bırakmadığınız için hepinizin gözlerinden öpüyorum. On yıldır Banaz’ımıza elimden geldiği kadar, gücümün yettiği kadar ne gerekiyorsa yaptım.”

 Arpacı konuşması sırasında aday gösterilmeyişine de değinerek “Mevcut partime de ihanet etmedim ama onlar bana ihanet etti.” İfadelerini kullandı.

“Mevcut olduğum savunduğu partime ihanet etmedim ama onlar bana ihanet etti. İnsanalar sağcısıyla solcusuyla bırakmadılar. Ben de Allah’ıma söz veriyorum sizleri bırakmayacağım.”

Uşak’ta Aşık Veysel Türküleri Gecesi Uşak’ta Aşık Veysel Türküleri Gecesi

Arpacı “Benim Sevdam Banaz”

Zafer Arpacı, yapılan hizmeti herkes kendinden bildi ifadeleriyle yaptığı hizmetlere de değindi.

“Yapılan hizmetleri herkes kendinden bildi, bizim cesaretimizi bizim tecrübelerimizi bir kenara koydular. Öyle bir şey yok. Tamam, ben iktidarın adamıydım ama bunu da güzel yönetmek de bize düşmüştü.”  

Zafer Arpacı benim sevdam Banaz diyerek devam ettiği konuşmasında iki kişinin ihtirasına kurban gittim ifadeleriyle kendisini yalnız bırakmayan Banaz halkına sizi bırakmayacağım dedi.

Arpacı “İki Kişinin İhtirasına Kurban Gittim”

“Ben iki kişinin ihtirasına kurban gittim, sizler de bırakma bizi dediniz, bırakmayacağım. Elimden geleni yapacağım.

Zafer Arpacı, konuşmasının ardından Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışını gerçekleştirdi.

Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışının ardından, Zafer Arpacı ve coşkulu kalabalık tezahüratlar eşliğinde Pazar yerine yürüyüş gerçekleştirdi.

Yürüyüş sırasında mikrofon uzattığımız vatandaşlar seçim öncesi yorumlar da bulundu.

Editör: Duru Akyar