Uşak Haberleri

uşak haberleri ve güncel uşak gelişmeleri, uşak ile ilgili tüm video, uşak fotoğrafları ve uşak haberleri Uğur Medya - Bölgeden Haberler sitemizde


Video Haber

Uşakspor’un yeni kulüp başkanı Serhat Pekmezci Sporun Sesleri programı ile Uşakspor taraftarlarının aklına takılan sorulara cevap verdi.

Video Haber

Bağımsız Türkiye Partisi Uşak Belediye Başkanı Adayı Orhan Uğur seçim öncesi açıklamalarda bulundu.

Gündem

İYİ Parti Uşak İl Kadın Politikaları Başkanı Gülsüm Bayraktar, partisinden istifa ettiğini ve belediye meclis üyeliği adaylığından çekildiğini duyurdu.

Video Haber

Uşakspor'un yeni başkanı Serhat Pekmezci, son günlerde adının gölge başkan olarak gündeme gelmesinin ardından Uğur TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Gündem

AK Parti Banaz Belediye Başkan Adayı Mehmet Cevizci verdiği röportaj ile eleştirilirken CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba'dan da sert bir...

Video Haber

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım, gerçekleştirdiği esnaf ziyareti sırasında seçim süreci ile ilgili mikrofonlarımıza konuştu.

Video Haber

Zafer Arpacı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında kendisini destekleyen vatandaşların tezahüratları eşliğinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gündem

Uşak iline Bağlı Banaz İlçesinde İyi Parti Banaz İlçe Başkanlığında Bayrak değişimi gerçekleştirildi.

Video Haber

Geçtiğimiz günlerde bağımsız adaylığını açıklayan Banaz Belediye Başkan Adayı Zafer Arpacı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışını gerçekleştirdi.

Video Haber

Zafer Partisi Uşak İl Başkanı Hakan Savaş Seçim Öncesi Açıklamalarda Bulundu.

Video Haber

31 Mart seçimlerinin heyecanı Uşak’ı sararken Zafer Partisi Uşak Belediye Başkan Adayının Furkan Kaya olduğunu açıkladı.

Gündem

Kilis merkezli olan ve Uşak’ın da içinde bulunduğu 3 ilde silahlı terör örgütü DEAŞ’a yönelik operasyon düzenlendi.