Uğur Medya olarak her zaman vatandaşın yanında olmaya devam ediyoruz. Bu duruş ve kararlılığımızla daha önce gündeme aldığımız 3. Sanayi Sitesi yapımı ile ilgili haberlerimiz doğrultusunda esnafın sesi olduk.

Uğur Medya Olarak Halkın Sesi Olduk

Haberlerimizin ardından Uşak Belediye Başkanı ve yetkililer bu konuyu tekrar gündeme alarak 3. Sanayi Sitesi’nin yapılacağı bölgeye giderek, çalışmaların tekrar başladığı ifade ettiler.
3. Sanayi Sitesi İçin Kooperatif 23 Haziran Cuma Günü Yeniden Toplanıyor

Uşak Bir Eylül Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi bu yıl yeniden toplanıyor. 23 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan Bir Eylül Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi 2023 Mali Genel Kurulu’nun gündem maddelerinin yanı sıra asıl gündeminde 3. Sanayi Sitesi’nin yapımı var.

Bir Eylül Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi ortağı olan Cahit Orhan yapılacak kurul ile ilgili olarak birlik ve beraberlik mesajı vererek Uşak protokolünü toplantıya davet etti.

Orhan “Bu Oluşum Bir STK’dır”

Cahit Orhan “Öncelikle davetimize icabet edip, Uşak’ımız ve Ege Bölgesi’nde sesimiz olmanızdan dolayı Uğur Medya ailesine teşekkür ediyorum.
Malumunuz önümüzdeki hafta 23/06/2023 Cuma günü saat 13:00’da Bir Eylül Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Mali Genel Kurulumuz yapılacaktır. Ben buradan sizlerin vasıtası ile saygı değer ortaklarıma farkındalık olması için bir mesaj iletmek istiyorum.

694 ortaklı bir işletmenin, her ortağının hissesi nispetinde sorumluluğu olduğu kanaatindeyim. 
Aynı zamanda 12 yıl geçen bir sürece dayanarak 694 ortağın sorumlu olduğu bir şirketi çalıştırmakta aciz olduğu düşüncesindeyim. Oysaki bireysel işlerinde başarıyı yakalamış bireyler olarak bu STK’nın birer parçası olduğumuzu sanıyorum.

Orhan “Birlik ve Beraberlik İçin 694 Ortağımızı Toplantıya Davet Ediyorum”

Ancak bizler bir ve beraber olduğumuz zaman toplumsal başarılarımızın öne çıkacağı inancındayım. Bu oluşum bir STK’dır. Birlik beraberlik ile beslenir, değilse meyve vermeyeceğini bilmemiz gerekmektedir.

Orhan “Tüm Uşak Protokolünü Toplantıya Davet Ediyorum”

Bu bağlamda buradan bir gündem oluşturup sayın Valimiz Turan Ergün beyefendiyi, sayın Milletvekillerimiz İsmail Güneş, Fahrettin Tuğrul, Ali Karaoba, Belediye Başkanımız Mehmet Çakın ve siz medya mensupları ile 694 ortağımı kooperatifimiz adına mali genel kurulumuza davet ediyorum.

Katılımları ile yeni yüz yılda esnaflarımıza yeni bir heyecan katacaklarını umut ederek kendilerine şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu arada cuma namazı çıkışı tatlılar ikramımızdır.

Teşekkür ediyor, saygılarımı sunup. İyi günler diliyorum.” Dedi.

Uğur Medya Olarak Birincil Görevimiz, Vatandaşımız

Uğur Medya olarak, vatandaşın sorunlarını gündeme getirmeye ve kamuoyunun dikkatini çekmeye devam edeceğiz. Halkın sesini duyurarak, toplumsal sorunların çözümüne katkı sağlamak en önemli görevlerimizden biri olarak önceliğimiz olmaya devam edecek.

Editör: Uğur Medya