Uğur Medya Ekibi Otogarda Sorunları Dinledi

Geçtiğimiz hafta Uşak Otogarı metruk bir şekilde olması burada gelen yolculara ve vatandaşlarımıza hizmet verememesi ile ilgili haberimizi gündeme getirdik.

Otogarda Aylardır Tuvaletler Kapalı

Gerek otogara gelen yolcular gerekse vatandaşlar ve buradaki esnaf, Uşak Otogarı’nın şehrimize yakışmadığını ve köy otogarından farkı olmadığını ifade ederek en acil ve önemli ihtiyaçlardan olan tuvaletin bile aylardır kapalı olmasını büyük tepkiyle karşılamışlardı.

Uşak’a Yakışmayan Otogar TBMM’de Gündeme Geldi

Türkiye Büyük Millet Meclisi, ara tatilin sona ermesiyle birlikte milletvekillerinin görevlerine başladığı bu günlerde, CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, Uşak Otogarı'nın durumunu TBMM gündemine taşıdı. Karaoba, konuşmasında otogarın Uşak şehrine yakışmadığını vurgulayarak, yıllardır vaat edilen ancak gerçekleşmeyen yeni otogar projesi için adımların atılmasını talep etti.

Karaoba “Uşak Otogarı Kaderine Terkedilmiştir”

Karaoba “Her seçim verilen ama tutulmayan sözlerin üzerine gitmeye, Uşak'ın sorunlarını TBMM gündemine taşımaya devam ediyoruz! Yıllardır çözülemeyen ve arap saçı haline gelen bir otogar konumuz var. Her gün binlerce insanın kullandığı, şehrimizi temsil eden bu tesis Uşak'a hiç ama hiç yakışmıyor. Boş sözleri, vaatleri ve seçim kaygılarını bir an önce bırakıp Uşağımıza yakışır bir otogarın temelini hemen atın!” Dedi.

Editör: Uğur Medya