Eylül ayının üçüncü haftası Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

İsmail Güneş Esnaf Dostlarını Ziyaret Etti

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş hafta boyunca partili yöneticilerle birlikte Uşak’ta işletme sahibi dostlarını ziyarette bulundu ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

İsmail Güneş Ak Parti Uşak İl Başkanlığı Toplantısına Katıldı

İsmail Güneş 11 Eylül’de AK Parti Uşak İl Başkanlığı’nın Olağan İl Yürütme ve Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Toplantı ile ilgili görüş belirtmezken partililerle konuşmalar yaptıkları fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Güneş, Uşak Üniversitesi Rektörü ve Önder Uşak İl Başkanı’nı Ziyaret Etti

İsmail 13 Eylül’de Önder Uşak İl Başkanı Harun Kara ve 14 Eylül’de Uşak Üniversitesi Rektörü Ekrem Savaş’ı ziyaret etti. Yine ziyaretler hakkında bir bilgi belirtmedi ve sadece misafirperverlikleri için teşekkürlerini yazdığı fotoğrafları paylaştı.

İsmail Güneş Banaz İlçesi’nde ki Projeleri İnceledi

İsmail Güneş 15 Eylül’de Uşak’ın Banaz İlçesine ziyarette bulundu. Ziyaret kapsamında Uşak Valisi Turan Ergün’e eşlik eden Güneş İl Özel İdare tarafından yatırım kapsamında devam eden projeleri yerinde inceledi.
Güneş, Düğün, Açılış ve Mevlit Programlarına Katıldı

İsmail Güneş son olarak hafta sonunda düğün, açılış ve mevlit programlarına katıldı.

İsmail Güneş Eylül ayının üçüncü haftasını sosyal medyada bu şekilde tamamladı.


Fahrettin Tuğrul İşletme Sahibi Dostlarını Ziyaret Etti

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul hafta boyunca Uşak’ta işletme sahibi dostlarını ziyaret etti kendilerine hayırlı kazançlar dileyip misafirperverlikleri için teşekkür etti.


Tuğrul, Kapalı Pazar Yeri Esnafını Ziyaret Etti

Fahrettin Tuğrul 14 Eylül’de Çarşı Uşak Projesi kapsamında yer alan Ayakkabıcılar Çarşısı, Eski Garaj ve Pazar Yeri esnafını ziyarette bulundu. Bu ziyareti bir video ile sosyal medya hesabından paylaştı.

Tuğrul, Uşak Üniversitesi Rektörü Ekrem Savaş’ı Ziyaret Etti

Fahrettin Tuğrul Yine 14 Eylül’de Uşak Üniversitesi Rektörü Ekrem Savaş’ı ziyaret etti. Ziyaret hakkında bir bilgi paylaşmayan Tuğrul, Rektör Savaş’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Tuğrul, Banaz İlçesi’nde Devam Eden Projeleri Yerinde İnceledi

Fahrettin Tuğrul 15 Eyül’de Uşak Valisi Turan Ergün ile birlikte Banaz Hamamboğazı Bölgesi’nde Jeotermal Sera ve Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ nin kurulacağı alanda incelemelerde bulunarak, yönetim kurulu toplantısına katıldı. Sosyal medyada yaptığı açıklamada “Bölgemizde üretimi ve kalkınmayı güçlendirecek projelere desteğimizi sürdürerek, çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi.

Tuğrul, Düğün Merasimlerine Katıldı

Fahrettin Tuğrul son olarak hafta sonu düğün merasimlerine katıldı ve çiftlere mutluluklar diledi.

Fahrettin Tuğrul’da sosyal medyada Eylül ayı üçüncü haftasını bu şekilde kapattı.

Karaoba “Ekonomiyi ve Bütçeyi Akılla Yönetmeye Başlayın”

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba 12 Eylül’de motorine gelen zam ile ilgili sosyal medya hesabından iktidarı hedef alan ekonomik eleştirilerinde bulundu. Yaptığı paylaşımda Türkiye tarihinde ilk defa 40 lirayı aşan motorin fiyatına dikkat çekerek ekonomiyi ve bütçeyi akılla yönetmeye başlayın ifadelerini kullandı.

Karaoba “Emekli Kan Ağlıyor”

Ali Karaoba 13 Eylül’de yaptığı paylaşımında emekli maaşlarının yeteriz olduğunu vurgulayarak emekli maaşlarına acil olarak düzenleme için iktidarın harekete geçmesi gerektiğini ifade etti.

Karaoba “Çocuklarımıza Verilen Ücretsiz Öğünü Bile Çok Gördüler!”

Ali Karaoba 14 Eylül’de yaptığı paylaşımda ise okul öncesi eğitimde ücretsiz öğünün kaldırılması iddialarına yönelik sert eleştirilerde bulundu. Ali Karaoba bu paylaşımında “Çocuklarımıza verilen ücretsiz öğünü bile çok gördüler!” ifadelerini kullandı.

Karaoba, CHP İzmir Yeni İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine Başarılar Diledi

Ali Karaoba 16 Eylül’de 38. Olağan İzmir İl Kongresinde İl Başkanı seçilen Şenol Aslanoğlu ve yönetim kurulu üyelerini, yeni seçilen İl Disiplin kurulu üyelerini ve kurultay delegelerini kutladı ve yeni görevlerinde başarılar diledi.

Ali Karaoba’ da sosyal medya hesabında Eylül ayının üçüncü haftasını bu şekilde tamamladı.

Uşak Milletvekillerinin Eylül ayı üçüncü hafta sosyal medya gündemi bu şekildeydi. Haftaya görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Editör: Uğur Medya