Ağustos ayı 3. Haftası Uşak Milletvekilleri’nin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

Yusuf Ziya Yılmaz Uşak’a Ziyarette Bulundu

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş 15 Ağustos’ta AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Uşak ziyaretini ve burada gerçekleşen toplantıyla ilgili paylaşım yaparak başladı. 

Uşak’ta ‘2023 Şehir Buluşmaları’ Kapsamında Çiğdem Karaaslan Ziyareti

İsmail Güneş, 16 Ağustos Çarşamba günü ise 2023 şehir buluşmaları kapsamında şehrimize gelen Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın ziyaretini paylaştı ve Uşak’ta devam eden projeler beraber incelediler.

Güneş’ten Kadın Kolları İle Birlikte Esnaf Ziyareti

Güneş, 17 Ağustos’ta Ak Parti Uşak İl Kadın Kolları ile birlikte Uşak’ta esnaf ziyaretlerinde bulundu ve Ebrar Derneği’nin aşure programında vatandaşlara aşure ikram etti.

Güneş 25.Uluslararası Eşme Kilim, Kültür ve Sanat Festivali’ne Katıldı

İsmail Güneş 18 Ağustos’ta 25.Uluslararası Eşme Kilim, Kültür ve Sanat Festivali’nin açılış programına katıldı. Paylaşımda Eşme Belediye Başkanı Hacı Mustafa Çetin’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim dedi.

İsmail Güneş’e TÜGVA’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

İsmail Güneş 19 Ağustos’ta Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Uşak İl Temsilcisi Süheyl Yasin Aslan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı ve ziyaretlerinden dolayı onlara teşekkür etti.

İsmail Güneş Hafta Sonu Düğünlere Katıldı

İsmail Güneş hafta sonu ise düğün merasimlerine katıldı ve çiftleri tebrik ederek fotoğraf paylaştı.

İsmail Güneş sosyal medya da Ağustos ayı 3. Haftasını bu şekilde kapattı.

Yusuf Ziya Yılmaz Uşak’a Ziyarette Bulundu

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul’da 15 Ağustos’ta AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Uşak ziyaretini ve burada gerçekleşen toplantıyla ilgili paylaşım yaparak başladı.

Uşak’ta ‘2023 Şehir Buluşmaları’ Kapsamında Çiğdem Karaaslan Ziyareti

Fahrettin Tuğrul 16 Ağustos Çarşamba günü ise 2023 şehir buluşmaları kapsamında şehrimize gelen Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın ziyaretini paylaştı.

Tuğrul, Aşure Etkinliğinde Vatandaşlara Aşure İkram Etti

Fahrettin Tuğrul 17 Ağustos’ta Ak Parti Uşak İl Kadın Kolları ile birlikte Ebrar Derneği’nin aşure programında katıldı ve vatandaşlara aşure ikram etti.

Tuğrul’a İlkler Şehri Uşak Basketbol Yeni Başkanı’ndan Ziyaret

Fahrettin Tuğrul yine 17 Ağustos’ta İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı’nın yeni Başkanı Ayhan Aslan’ı makamında kabul etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Tuğrul ‘Uşak - Clandras – Karahallı’ Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

Fahrettin Tuğrul 18 Ağustos’ta Karhallı’da ‘Uşak - Clandras – Karahallı’ yolu güzergahının yapımı devam eden yol çalışmalarını inceledi ve 25.’si düzenlenen Uluslararası Eşme Kilim, Kültür ve Sanat Festivali’nin açılış programına katıldı.

Tuğrul 25.Uluslararası Eşme Kilim, Kültür ve Sanat Festivali’ne Katıldı

Fahrettin Tuğrul Hafta Sonu Düğünlere Katıldı

Fahrettin Tuğrul’da hafta sonu düğün programlarına katıldı ve evlenen çiftlere mutluluklar diledi.

Fahrettin Tuğrul sosyal medya da Ağustos ayı 3. Haftasını bu şekilde kapattı.

Karaoba, Emre Karslı’nın Basın Toplantısına Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba 14 Ağustos’ta Uşak Merkez İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Emre Karslı’nın basın toplantısına katıldı ve kendisine başarılar diledi.

Ali Karaoba Gazeteci Barış Pehlivan İçin Adalet İstedi

Ali Karaoba 16 Ağustos’ta yaptığı paylaşımda yazılarından dolayı hapse girdiğini söylediği gazeteci Barış Pehlivan için adalet istedi ve bunu ADALETİNİZ BATSIN başlığı ile paylaştı.

Karaoba “Dereli Köyü Vatandaşları Her Gün Şişelerle Evlerine Su Taşıyor”

Karaoba 18 Ağustos’ta Uşak Eşme İlçesi’nin Dereli Köyü’ne bulunduğu ziyarette köylülerin çeşmeden evlerine su taşıdığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı ve yetkililerden köydeki evlere su gelmesi için çalışma başlatılması istedi.

Karaoba 25.Uluslararası Eşme Kilim, Kültür ve Sanat Festivali’ne Katıldı

Ali Karaoba 18 Ağustos’ta 25.Uluslararası Eşme Kilim, Kültür ve Sanat Festivali’nin açılış programına katıldı ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ali Karaoba Banaz 38. Olağan İlçe Kongresine Katıldı

Ali Karaoba 19 Ağustos’ta Banaz 38. Olağan İlçe kongresine katıldı. İlçe seçiminde Tek listeyle gidilen seçimde Başkan Erdoğan Atasoy ve yönetim kurulunu kutladığı bir paylaşım yaptı.

Karaoba 38. Uşak Merkez İlçe Başkanlığı Seçimine Katıldı

Ali Karaoba 20 Ağustos Pazar günü ise Uşak Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerine katıldı ve yeniden Merkez İlçe Başkanı seçilen Uğur Dümen’i tebrik etti.

Ali Karaoba’da Ağustos ayı 3. haftasını bu şekilde tamamladı.

Uşak Milletvekillerinin Ağustos ayı 3. hafta sosyal medya gündemi bu şekildeydi. Haftaya görüşmek dileğiyle hoşçakalın.
 

Editör: Uğur Medya