Ekim ayının ilk haftasında Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

Güneş ''Merkez Bankası Faaliyetleriyle İlgili Sunumlara Başladık''

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, 3 Ekim'de Plan ve Bütçe komisyonunda, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Kanununun 42. maddesi gereğince Merkez Bankası faaliyetleri hakkında bilgilendirme sunum ve müzakerelere başladıklarını sosyal medya hesaplarında duyurarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Güneş, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'yı Ziyaret Etti

İsmail Güneş, 3 Ekim'de İçişleri Bakanına yönelik düzenlenen terör saldırısı nedeniyle İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'yı ziyaret ederek ''Değerli bakanımız ve tüm emniyet güçlerimize geçmiş olsun.'' mesajını iletti.

Güneş, Adalet Bakanı ve Bakan Yardımcısı ile Buluştu 

Güneş, 4 Ekim'de Afyon, Kütahya ve Uşak Milletvekilleriyle birlikte Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Bakan Yardımcısı Ramazan Can ile bir araya geldiklerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Güneş ''Ak Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi İçin Hazırız''

Güneş, 7 Ekim'de Ak Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi için hazır olduklarını duyurarak ''Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilk günkü aşkla, şevkle ve heyecanla hizmet etmeye devam edeceğiz.'' mesajını iletti.

İsmail Güneş, Ekim ayının ilk haftasını bu şekilde bitirdi.

Tuğrul ''Teröre Karşı Azim ve Kararlılıkla Mücadele Edeceğiz''

Tuğrul 3 Ekim'de içişleri Bakanı Ali Yerlikaya'yı ziyaret ederek sosyal medya hesabından ''Sayın Bakanımıza ve Tüm Emniyet Teşkilatımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Teröre karşı azim ve kararlılıkla mücadele etmeye devam edeceğiz.'' mesajını paylaştı.

Tuğrul Adalet Bakanına Ziyarette Bulundu

Tuğrul, 4 Ekim'de Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'u ziyaret ederek sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Tuğrul ''Yeni Eğitim-Öğretim Yılının Tüm Öğrencilerimize Hayırlı Olsun''

Tuğrul, 6 Ekim'de Uşak Üniversitesi’nde bulunan “Kampüse Hoş Geldin” standını ziyaret etti ve sosyal medya hesabından ''Yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.'' mesajını paylaştı.
Fahrettin Tuğrul Ekim ayının ilk haftasını bu şekilde tamamladı.


Karaoba ''Başhekimlik Bu Ay İtibariyle Ödemeleri Yapacak'' 

Karaoba, 7 aydır icap nöbet ücretleri ödenmeyen uzmanların ve mikrobiyogların sorunlarıyla ilgili yazılı soru önergesi vermiş, gerekli girişimlerde bulunmuştu. Karaoba, 3 Ekim'de sosyal medya hesabından başhekimliğin bu ay itibariyle ödemeleri yapacağını paylaştı.

Karaoba Yeni Yasama Yılı’nın İlk Grup Toplantısı’na Katıldı

Karaoba 3 Ekim’de yeni Yasama Yılı’nın ilk Grup Toplantısı’na katılarak ‘’Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun haftalık konuşmasını, Türkiye’nin dört bir yanından gelen vatandaşlarımızla birlikte takip ediyoruz.’’ Dedi ve sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı.

Karaoba Uşak Havalimanı ile İlgili TBMM’ye Soru Önergesi Sundu

Ali Karaoba Meclis ara tatilinin ardından Uşak’ın sorunlarını bir bir mecliste dile getirdi.

Bakacak olursak Karaoba 3 Ekim’de Uşak Havalimanı konusunda TBMM’de söz alan ve soru önergesi sundu. Peki Karaoba neler söylerdi gelin detaylarına bakalım.

Karaoba ‘’Zafer Havalimanı göz göre göre zarar ederken Uşak halkı kendi havaalanını maalesef kullanamıyor. Bu düpedüz büyük bir hata ve haksızlıktır! Eğer uçuracak uçak bulamıyorsanız Sayın Cumhurbaşkanına sesleniyorum, UŞAK HALKI İÇİN ENVANTERİNİZDEN 1 UÇAĞINIZA HER HAFTA TALİBİZ.’’

Karaoba Sağlık Sistemi ve Çözüm Önerileriyle İlgili Basın Toplantısı Yaptı

Karaoba, 4 Ekim’de Cumhuriyet Halk Partisi üyeleriyle birlikte sağlık sistemi ve çözüm önerileriyle ilgili basın toplantısı gerçekleştirdi. Basın toplantısında atanmayan sağlık personelleri atamaları, sağlık sisteminde yaşanan aksaklıklar ve çözüm önerileri sıralandı.

Karaoba Sağlık Sistemi ile İlgili 7 Maddelik Çözüm Önerisi Sundu

Karaoba 4 Ekim’de Cumhuriyet Halk Partisi TBMM Sağlık Grubu olarak "Sağlık sistemi alarm veriyor!" başlıklı 7 maddelik çözüm önerisi sundu ve sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Karaoba ‘’Gazeteciler ve Özgür Basın Susturulamaz’’

Karaoba 4 Ekim’de 101 gündür hapiste olan Merdan Yanardağ’ın haksız yere özgürlüğünün alınmasıyla ilgili paylaşım da bulunarak ‘’Basını, her fikirden karşıt görüşü, aydınlarımızı, gençlerimizi ve kadınlarımızı susturmaya çalışan ve her fırsatta ülkemizi karanlığa götürmek isteyen zihniyetlerle her zaman mücadele edeceğiz.’’ Mesajını iletti.

Karaoba ‘’Şehrimizi Temsil Eden Bu Tesis Uşak'a Yakışmıyor’’ 

Ali Karaoba, daha önce bizimde haberini yaptığımız Uşak’ın önemli sorunu olan otogarı 5 Ekim’de TBMM’de gündeme getirdi. Bu konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Karaoba ‘’ Yıllardır çözülemeyen ve arap saçı haline gelen bir otogar konumuz var. Her gün binlerce insanın kullandığı, şehrimizi temsil eden bu tesis Uşak'a hiç ama hiç yakışmıyor. Boş sözleri, vaatleri ve seçim kaygılarını bir an önce bırakıp Uşağımıza yakışır bir otogarın temelini hemen atın!’’ sözlerine yer verdi.

Karaoba ’TEMA Vakfı Uşak İl Temsilciliği Faaliyetleri’ Konulu Toplantıya Katıldı

Karaoba 5 Ekim’de ‘’TEMA Vakfı Uşak İl Temsilciliği Faaliyetleri’’ konulu toplantıya katıldı ve sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Karaoba 38. Olağan İl Kongresine Katıldı

Karaoba 8 Ekim’de 38. Olağan İl Kongresine katıldı. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Kongre sonucu İl Başkanı seçilen Sevinç Yazgan'ı kutladı ve Seçimdeki diğer İl Başkanı adayı Asım Ersoy Özen'i de tebrik etti.

Ali Karaoba Ekim ayının ilk haftasını bu şekilde bitirdi.
 

Editör: Uğur Medya