Ak Parti Uşak Milletvekilleri İsmail Güneş, Fahrettin Tuğrul ve Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba bir hafta boyunca sosyal medyada neler yaptı Uğur Medya olarak sizin için araştırıyoruz. 
Sosyal Medyada Uşak Milletvekillerinin Temmuz ayı 3. Hafta karnelerini birlikte görelim.

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ İSMAİL GÜNEŞ

Güneş ‘’Organize Sanayi Bölgelerimiz Her Geçen Gün Büyüyor.’’

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, 18 Temmuz’da Uşak Organize Sanayi Bölgesi'nin 22. Olağan Genel Kurulu Toplantısına katıldı ve burada konuşma yapan Güneş, Organize Sanayi bölgelerimizin her geçen gün büyüdüğü ifadelerine yer verdi.

Güneş, Mezuniyet Törenine ve İftar Yemeğine Katıldı

İsmail Güneş, Uşak Üniversitesi mezuniyet törenlerinin yapıldığı haftada 18 Temmuz’da Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Fakültesi 2023 yılı mezuniyet törenine katıldı.
Güneş, 19 Temmuz’da Uşak Işık Çakır Sultan Cem evinde Muharrem Ayı vesilesiyle verilen iftar yemeği programına katılım sağladı ve sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Güneş, Düğün Ziyaretlerine Katıldı

Güneş, düğün sezonunda evlenen çiftlerin düğün ziyaretinde bulundu ve fotoğraflar çekilerek sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ FAHRETTİN TUĞRUL

Tuğrul ‘’Türkiye Güvenle Büyümeye Devam Ediyor’’

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, 18 Temmuz’da Uşak Organize Sanayi Bölgesi'nin 22. Olağan Genel Kurulu Toplantısına katıldı ve burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin güvenle büyümeye devam ettiğini belirtti.

Tuğrul, Mezuniyet Törenine Katıldı

Tuğrul, 18 Temmuz’da Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesinin 2023 Yılı Mezuniyet Törenine katıldı.

Tuğrul ‘Çocuklar Camii’ De Buluşuyor’ Etkinliğine Katıldı

Tuğrul, 20 Temmuz’da Uşak Belediyesi Genç Kuşak Topluluğu, Türkiye Gençlik Vakfı ve Hayrat Vakfı iş birliği ile düzenlenen “Çocuklar Camii’ de Buluşuyor” etkinliğine katılarak sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Tuğrul, Genç Çiftlere Mutluluklar Diledi

Fahrettin Tuğrul düğün merasimlerine katılarak genç çiftlere mutluluklar diledi.

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ALİ KARAOBA

Karaoba ‘’Enerji Maliyetleri Sanayicileri Zor Durumda Bırakıyor’’

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba, 18 Temmuz’da Uşak Organize Sanayi Bölgesi'nin 22. Olağan Genel Kurulu'na katıldı ve burada ki konuşmasında enerji maliyetlerinin sanayicileri zor durumda bıraktığını belirtti.

Karaoba ‘’Bu İşin Peşini Bırakmayacağız’’

Karaoba 20 Temmuz’da, Uğur Medya’nın da gündeme aldığı Uşak Güney çevre yolunun çökmesiyle ilgili olarak ‘’Bu işin peşini bırakmayacağız. Bu yol halkımız için güvenli hale getirilip bitirilene kadar çalışmalara devam edeceğiz.’’ dedi ve sosyal medya hesabından bir video paylaştı.

Karaoba’dan Akaryakıta Yapılan Zamma ve Vergi Zammına Tepki

Karaoba, 21 Temmuz’da akaryakıta yapılan zammı ve vergi zammına tepki göstererek eleştirilerde bulundu.

Karaoba ‘’Sakın Hasta Olmayın’’

Karaoba 23 Temmuz’da “Sakın hasta olmayın” başlığı ile attığı bir tweetle ilaçlara gelen zamlarla ilgili bir açıklama yaptı.

Karaoba ‘’Şenlikte Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim’’

Ali Karaoba 23 Temmuz akşamı düzenlenen Merkez Derbent Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 1.sini düzenlediği şenliğine katıldı ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Karaoba Düğün ve Nikah Merasimine Katıldı

Karaoba hafta sonu katıldığı nikâh ve düğün törenlerinden kareler paylaşarak sosyal medyadan tebrik mesajlarını iletti.
Uşak Milletvekillerinin Temmuz ayı 3. Hafta karneleri bu şekildeydi. Sayın milletvekillerimiz önümüzde ki hafta sosyal medyada neler yapacaklar takip etmeye devam edeceğiz. Haftaya görüşmek dileğiyle hoş çakalın.

Editör: Uğur Medya