Defalarca Uğur Medya olarak bizimde gündeme aldığımız ve haber yaptığımız İsmetpaşa Caddesi ile ilgili sorunların üzerine dün yeni bir sorun daha eklendi.

Yenilenen İsmetpaşa Caddesi’nin Alt Yapı Sorunları Başladı

Hasır beton kullanılarak zemin tamamen kapatılan ve üzerine taş döşenen İsmetpaşa Caddesi'nin yapım aşamasında başlayan plansızlık ve yapılan test eksiklikleri, caddenin kullanıma açılmasının ardından da kendini göstermeye devam ediyor.

Yenilenen İsmetpaşa Yeniden Kazıldı

Dün daha kısa süre önce yenilenen İsmetpaşa Caddesi’nde tam da bu bölgede bir su borusu patladı.

İş makineleri ve işçiler bu alana girerek taşları önce kaldırdı ve daha sonra betonu kırdı.

Küçük bir alanda işçiler ve makineler gece boyunca çalışarak bu noktada ki patlak boruyu onardıktan sonra tekrar beton atılarak taşlarla kapatıldı.

İsmetpaşa Caddesi’ne Yapılan Eleştiriler Haklı Çıktı 

Zemini hasır beton ile örtülen İsmetpaşa Caddesi’nin daha erken aşamalarında ortaya çıkan sıkıntılar, caddenin yapım aşamasında yapılan eleştirilerinde ne kadar doğru bir tespit olduğunu kanıtladı.
Bu eleştirilere kulak asmayan Belediye Başkanı Mehmet Çakın dün yaşanan sorunu Uşak Belediyesi’nin sosyal medya hesabından paylaştı.

Uşak Belediyesi’nden Korku Paylaşımı

Yaptığı paylaşımda ise “Yapımı tamamlanan İsmetpaşa Caddemizde altyapıda sorun yaşanması halinde ne olacağı merak ediliyordu.” Şeklinde oldu.

İsmetpaşa Sil Baştan Mı Yapılacak?

Vatandaşlar ise bu paylaşımın altına yaptıkları yorumlarla plansız ve denetimsiz yapılan caddenin yeniden kazılmasına sitem etti.


 

Editör: Uğur Medya