Yarışın zorlu parkuru ve rekabetçi atmosferine rağmen Uşak Bisiklet Spor Kulübü sporcuları, dayanıklılık, strateji ve tecrübelerini birleştirerek kıyasıya mücadele etti. Yerel ve uluslararası bisikletçiler arasındaki çekişmeli yarışta Uşak Bisiklet Spor Kulübü, kuvvetli ekip ruhu ve uyumlu işbirliğiyle dikkat çekti.

Kulüp başkanı Mehmet Gelçik Uğur TV mikrofonlarımıza yaptığı açıklamada yarışmanın ve bu deneyimin kendilerine büyük kazanımlar sağladığını açıkladı.

Gelçik “Böylesi Büyük Bir Platformda Yarışmak Büyük Bir Gurur”

Gelçik "Likya Granfondo Uluslararası Bisiklet Yarışı'nda elde ettiğimiz bu büyük başarı, uzun süredir süren hazırlık ve antrenmanların bir sonucudur. Sporcularımızın gösterdiği performans ve kararlılık bizi gururlandırdı. Bu yarışta elde ettiğimiz başarı, kulübümüzün ve Uşak'ın adını uluslararası alanda duyurmamıza büyük katkı sağlayacaktır" dedi.

Likya Granfondo Uluslararası Bisiklet Yarışı, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Fethiye'de düzenlenmiş olup, katılımcılar için unutulmaz bir deneyim sundu. Yarışın tamamlanmasıyla birlikte Uşak Bisiklet Spor Kulübü, bu önemli etkinlikte elde ettiği başarıyla Türk bisiklet sporuna büyük bir katkı sağladı.
 

Editör: Uğur Medya