Kayaağıl Termal Tesisleri Neden Hala Açılmıyor?  

Bizde yetkililere Uğur Medya olarak halkımız ve vatandaşımız için buradan soruyoruz. Kayaağıl Termal Tesisleri Neden Hala Açılmıyor?  

Çakın “6 Mayıs’ta Kayaağıl Termal Tesislerini Açıyoruz”

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın Kayaağıl Termal Tesisleri için her geçen gün yeni bir tarih ve gün veriyor.    

İlk olarak Mehmet Çakın belediyenin sosyal medya hesabından Kayaağıl Termal Tesisleri 3 Haziran 2019 tarihinde açılacak diye söz verdi ama açılmadı. 28 Haziran 2022 yani 3 yıl sonra tekrar yenileme çalışmalarının devam ettiğini söyledi ve yaklaşık 5 ay sürecek olan çalışmanın ardından Kasım 2022 gibi açılacağına dair söz verdi ama yine açılmadı. Son olarak ise Nisan Ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda konuşan Çakın Kayaağıl Termal Tesisleri’ni 6 Mayıs’ta açacaklarını ve sözünü de buradan kamuoyuna duyurduğunu söyledi yine açılmadı.

Kayaağıl Açılışı İçin Son Verilen Sözün Üzerinden 120 Gün Geçti

Fakat son verilen tarihin üzerinden tam tamına 120 gün geçmesine rağmen hala Kayaağıl Termal Tesisleri kapalı.

Uşak Belediyesi’nin 6 Mayıs’tan Bugüne Etkinlikleri

Peki Uşak Belediyesi 6 Mayıs’tan bugüne Uşak’ta neler yaptı?

Aşıklar diyarı pardon son zamanlarda festivaller diyarı olan Uşak’ta 6 Mayıs’ta bugüne birçok etkinlik konser ve festival düzenlendi.

Kayaağıl Açılmama Sebebi Düzenlenen Etkinlikler Mi?

Mehmet Çakın’a buradan soruyoruz Kayaağıl Termal Tesisleri’nin açılmasına engel olan sebep 6 Mayıs’tan bugüne kadar yapılan etkinlikler mi?

Mehmet Çakın Verdiği Sözleri Tutmuyor

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın Kayaağıl Termal Tesisleri için sürekli açılış günü için söz veriyor ama söz verdiği tarihte açılmıyor. 

Editör: Uğur Medya