Saadet Partisi'nin Uşak Belediye Başkan adayını tanıtma etkinliği ve Necmettin Erbakan'ı anma programı, Ankara Milletvekili Mesut Doğan'ın da katılımıyla gerçekleşti.

Saadet Partisi Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

Programa, İl Başkanı İbrahim Dağgezen, Uşak Belediye Başkan adayı Ramazan Yavuz Acar ve parti mensupları katıldı.

Dağgezen “Uşak’ı Millî Görüş Belediyeciliği ile Tanıştırma Zamanıdır”

Dağgezen, yaptığı konuşmada Uşak'ı Necmettin Erbakan'ın Millî Görüş Belediyeciliği prensipleriyle tanıştıracaklarını söylerken mikrofonlarımıza yaptığı özel açıklamada 31 Mart yerel seçimlerinde Uşak'ın bu yönde tercih yapacağını vurguladı.

Dağgezen “1 Nisan sabahı Uşak’ı Millî Görüş Belediyeciliği ile tanıştıracağız. Çoşkulu bir program oldu. Ramazan bey Millî Görüş Belediyeciliğini ele aldığımızda neler yapması gerektiğini ve neler yapmaması gerektiğini anlattı. Ben inanıyorum ki Uşaklı hemşerilerimizde bu minimal doğrultusunda bizi tercih edecekler.” Dedi.

Acar “Uşak Belediyesi Hizmette Sınıfta Kalmıştır”

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Ramazan Yavuz Acar programda projelerine değinirken mikrofonlarımıza yaptığı açıklamada 1 Nisan'da Saadet Partisi'nin bayrağını Uşak Belediyesi'nde göndere çekeceklerini belirtti.

Acar “1 Nisan’da Bayrağımızı Göndere Çekeceğiz”

Acar “Kalabalık bir güzel bir toplantı oldu. Bu Saadet Partisi’nin ayak sesleridir. Milletimiz yıllardı Milli Görüş Belediyeciliği ’ne açtı ve özlem duyuyordu. İnşallah bu yerel seçimler bir işaret fişeği olacak. Saadet Partisi’nin tekrar ayağa kalktığı ve memleket için hizmet yolunda birbiriyle yarıştığı günler yakındır. 31 Mart günü Saadet Partisi’nin zaferi ile sonuçlanacak ve 1 Nisan’da bayrağımızı göndere çekeceğiz.” Dedi.

Doğan “Türkiye’nin İmkanları Türkiye’nin İhtiyaçlarını Karşılamıyor”

Programın son konuşmacısı olan Saadet Partisi Ankara Milletvekili Mesut Doğan ise ülkenin ekonomik durumunu eleştirerek, içler acısı bir noktada olduğunu ifade ederek mikrofonlarımıza yaptığı açıklamada Uşak'ın Millî Görüş Belediyeciliğini tercih edeceğini düşündüğünü aktardı.

Doğan “Uşaklılar Saadet Partisi Belediyeciliğinde Bu Şehirde Yaşamaktan Zevk Alacaklar”

Doğan “Saadet Partili belediyelerin hizmetleri ile diğer belediyelerin hizmetleri açıkça ortada. Vatandaşlar bu noktada ayırt etmeleri mümkün. Vatandaşlar bunun kıyaslamasını yapacaklarına inanıyorum. Uşak’ın da Millî Görüş’ten yana tavır takınacaklarını düşünüyorum. Uşak insanlarımızın, gençlerimizin terk etmeye çalıştıkları bir şehir değil, Saadet Partisi belediyeciliği ile bu şehirde yaşamaktan lezzet alacağı bir iklimi hep beraber oluşturacağız.” Dedi.

 

Muhabir: Semih Şah