Ancak, projenin neden henüz tamamlanmadığına dair belirsizlik, vatandaşların ve esnafın kafasında soru işaretleri bırakıyor.

Uğur Medya Olarak Soruyoruz “Şekerevleri Pazar Yeri Ne Zaman Tamamlanacak?”

Uğur Medya olarak sizin için araştırdık ve gündeme getiriyoruz “Şekerevleri Pazar Yeri Ne Zaman Tamamlanacak?” ve konunun takipçisi olmaya da devam edeceğiz.

Şekerevleri Mahallesi’nde bulunan yenileme ve üstü kapanması için başlayan sebze pazarı temel atma töreni, Uşak Belediyesi’nin 9 Kasım 2022 tarihinde “AzLafÇokProje” sloganıyla gerçekleşti.

Çakın “AzLafÇokProje” Diyerek 25 Mart 2023’te Tamamlanacak Dedi

Törene katılan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın “Uşak Belediyesi olarak ‘AzLafÇokProje’ diyerek başlamış olduğumuz temel atma ve açılış programlarımızdan bir yenisini de bugün Şekerevleri Mahallemizde gerçekleştiriyoruz.” diyerek projenin tamamlanması için 6 aylık bir süre verdi ve 25 Mart 2023 tarihinde tamamlanacağı bildirildi.

8 ay 13 Gün Geçti Ama Hala Şekerevleri Pazar Yeri Yapılamadı

Aradan geçen 8 ay 13 gün içerisinde hala tamamlanmayan Şekerevleri Sebze Pazarı vatandaşlar ve esnaf tarafından da mağduriyete yol açmaya devam ediyor.

Vatandaş ve Esnaf Mağdur

Kışın soğuk ve yağışlarda mağdur olan esnaf ve vatandaş yazın ise bunaltıcı sıcakların altında zorlu şartlarda çalışmak ve alışveriş yapmak zorunda kalıyor.
Esnaf ve Vatandaş Belediyeden Pazar Yerinin Acil Olarak Yapılmasını İstiyor
Peki bölgede bulunan esnaf ve vatandaş projenin hala tamamlanmaması hakkında neler düşünüyor gelin birlikte öğrenelim?

Editör: Uğur Medya