İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı Antrenörü Ali Görkem Kaymak Uğur Tv'ye verdiğimi demeçte takımın genel durumundan ve deneme antrenmalarının sürecinden bahsetti.

Kaymak ''Bizimle Olmasını İstediğimiz Arkadaşlar Var''

Kaymak ''Deneme grubuna gelen bu üçüncü grubumuz aslında biz bunu 2 hafta boyunca yaptık, en son 3. grubumuzu aldık.  Tüm gruplardan bizimle olmasını istediğimiz arkadaşlar var. Önümüzdeki hafta onların hepsini bir araya getirip burada birlikte antrenmana alacağız. Sadece antrenman boyutlu değil, 15-20 gün bizde misafir olacaklar. Saha içi, saha dışı, Uşak'ta yaşayan sporcuların, bizimle birlikte sporcu gibi yaşamalarını istiyoruz. Bu şekilde de sezonu önümüzdeki hafta açmış olacağız '' Dedi.

Kaymak ''Geçen Seneden 2-3 Genç Oyuncumuz Devam Ediyor''

Kaymak ''Geçen sene ki genç oyuncularımızdan 2-3 tanesi bizimle devam ediyorlar, onların yanına da bu deneme antrenmanında da bulunan sporcularımızdan, geçmiş dönemde ki kariyerlerinde Basketbol Gençler Ligi'nde oynayan arkadaşlarımız var. Bunlar bizimle beraber devam edecekler '' Dedi.

Kaymak ''Sezonu Geç Açıyoruz Ama Güçlü Açıyoruz''

Kaymak ''Zor bir dönemden geçtik takımın durumuyla ilgili, bunun üzerine yönetim değişti. Şu an daha yeni başlayan bir oluşum haline geldik. Bu sene sezonu biraz geç açıyoruz ama güçlü bir şekilde açıyoruz ''Dedi.

Editör: Uğur Medya