CHP Uşak Merkez İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Emre Karslı bugün il binasında bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Basın açıklamasına CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, İl Başkanı Koray Akgün, mevcut Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen, Merkez İlçe Başkan Adayı Emre Karslı ve partililer katılım sağladı.

Karslı “CHP Uşak Merkez İlçe Başkanlığı’na Adayım”

Emre Karslı açıklamasında artık değişimin gerektiğini vurgulayarak, seçilmesi durumunda özellikle gençlere yönelik ideallerinden ve hedeflerinden bahsetti.

Karslı “Biz Değişim İçin Mücadele Ediyoruz”

Karslı “İşte şimdi yine sandık geldi, adayım. Adayım diyorum. Çünkü aday olabilmek için yeterli imza sayısının çok çok üzerindeyim. Aday olmamdaki en önemli etkenlerden birisi partimiz içindeki değişim istediğidir. Tabandan yukarıya en tepeye kadar gerçekleşmesini istediğim bir değişim isteği. Ben ve arkadaşlarım sadece değişim istemiyoruz. Biz değişim için mücadele ediyoruz. İstemek yetmez. Gelin hep birlikte mücadele edelim. Gelin bu değişime omuz verin.” Dedi.

Karslı “Özgür, Demokrat ve Çoğulcu Bir Türkiye İstiyoruz”

Karslı “Biz gençlerin gençliğini ıskalamadan yaşayabileceği bir Türkiye’nin var olma mücadelesini veriyoruz. Bizler özgür, demokrat ve çoğulcu bir Türkiye istiyoruz. Her genç kardeşimizin özgürce bu memlekette sözünü söyleyebileceği bir Türkiye’yi hayal ediyoruz. Bu düşünce idealleri gerçekleştirebilmek için Uşak Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı’na adayım. Uşak Belediyesi’nin anahtarını partimize, sizlere getirmek için adayım.” Dedi.

Editör: Uğur Medya