Gülay ‘’Transferlerimizi Tamamladık ve Artık Lige Odaklanacağız’’

Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay, yaptığı konuşmada yeni transferlerden bahsederek transferlerini tamamladıklarını ve bundan sonra lige odaklanacaklarını söyledi.

Gülay ‘’Bugün 5 kişi takımımıza katıldı. Bir tanesi kaleci, biri stoper, biri sol bek, bir ön oyuncusu ve bir kenar oyuncusu olmak üzere 5 transferle beraber transferimizi kapattık. Bundan sonra lige odaklanacağız. Transfer sezonunun o yoğunluğu, o karışıklığı bitti. Bize katkı sağlayacak oyuncular kazandırdık. Taraftarımızın da beklentisi vardı. O yönde ekonomik gücümüze uygun oyucularımızı kadromuza kazandırdık. Şu anda transferi tamamladık. Artık dediğim gibi lige odaklanacağız. 1 hafta sonrada maç haftasına giriyoruz. 3-4 gün sonra maç haftasına giriyoruz. Derece maçına en sağlıklı şekilde hazırlanacağız.’’ Açıklamasında bulundu.

Uşakspor’a yeni transfer olan oyuncular Sertan Yiğenoğlu, Kubilay Eren Şahin ve Tolga Çokkoşan Uğur TV mikrofonlarına ilk antrenmanlarının nasıl geçtiğinden bahsettiler.

Yiğenoğlu ‘’İnşallah Takıma Katkı Sağlayacağım’’

Yiğenoğlu ‘’Öncelikle teşekkür ederiz hocalarımıza, başkanımıza. İlk antrenman çok güzel geçti. Bizim 3’ümüz içinde ilk antrenmandı. Arkadaşlar bizi iyi karşıladı. Zaten beni çoğu kişi tanıyor. 2 sene önce buradaydım. Burada olduğum içinde çok mutluyum. İnşallah takıma katkı sağlayacağım. Hepimize başarılar diliyorum.’’ Dedi.

Şahin ‘’Buraya Geldiğimiz İçin Çok Mutluyuz’’

Şahin ‘’İlk antrenmanımız çok güzel geçti. Çok iyi bir çalışma yaptık. Umarım faydalarını görürüz. Buraya geldiğimiz içinde çok mutluyuz.’’ Diye konuştu.

Çokkoşan ‘’Antrenmanımız İyi Geçti’’

Çokkoşan ‘’Antrenmanımız iyi geçti. Hocamıza, başkanımıza teşekkür ederim. İnşallah böyle devam ederiz.’’ Dedi.
 

Editör: Uğur Medya