Karşılaşma 18 Ekim Çarşamba Saat 15:30 İstanbul’da

TFF 2.Lig 9. Hafta mücadelesinde Uşakspor, 18 Ekim Çarşamba günü saat 15:30’da İstanbul’da oynanacak.

Uşakspor Ligin Son Sırasına Demir Attı

Ligde üst üste mağlubiyetler alan ve ligin son sırasına gerileyen Uşakspor artık bu kötü gidişata bir son vermek istiyor. 

Arnavutköy, Uşakspor’un Direk Rakibi 

Uşakspor’un yakın rakibi olan ve 17. Sırada yer alan İstanbul ekibi Arnavutköy Belediye Spor karşılaşması için son hazırlıklarını tamamladı.

Uşakspor Deplasmandan Puan ve Puanlar Almak İstiyor

Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay Arnavutköy Belediye Spor karşılaşması öncesi Uğur TV muhabirinin sorularını yanıtladı.

Gülay “Arnavutköy Deplasmanından Puan ve Puanlarla Dönmek İstiyoruz”

Gülay “Zor bir rakibe gidiyoruz. Bizim alt gruptan bir rakibe gidiyoruz. Tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım. Biz deplasmanda aldığımız 4 puana puan ve puanları eklemek için gideceğiz oraya. Karaman maçı harici kötü oyun ve mücadele sergilemedik. Dışarıdaki istek arzuyu geçen hafta Isparta maçında içeriye de yansıttık. Umarım o devamlılığı sağlarsak Arnavutköy'den puan ve puanlarla döneriz.” Dedi.

Gülay “Ligde En Az Gol Atan Takım Biziz, Bunu Kırmalıyız”

Gülay “Şimdi biz her hafta zaten rutin olarak gol vuruşu çalışıyoruz. Yani dediğim gibi bu gol vuruşu özel oyunculara ait bir gol vuruş oluyor. Yani golcülük ayrı bir meziyet ayrı bir yetenek. Tabii oyunun içinde maçın içinde oradaki ortamda oyuncuda heyecan oluyor acelecilik oluyor. Yani orada onu kıran ve o 3 tane direğin içine atan oyuncular daha değerli oluyor. Bildiğiniz gibi gol farklı bir olay umarım inşallah bu hafta da onu kırarız. En az gol atan takımlarından bir tanesiyiz. İnşallah dediğim gibi bu hafta kırar puan ve puanlarla döneriz.” Dedi

Editör: Uğur Medya