10 Eylül Pazar Günü Saat 16.30’da 1 Eylül Stadyumu’nda 

Uşakspor, 10 Eylül Pazar günü saat 16.30’da 1 Eylül Stadyumu’nda İskenderunspor ile karşılaşacak.

Gülay ‘’Takımımıza Yeni Transferler Var’’

Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay, Uğur TV mikrofonlarına yaptığı konuşmada yeni transferlerden bahsederken Aksarayspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Gülay ‘’Aksaray deplasmanı zorlu bir deplasmandı. Onlarda ilk haftada iyi bir takım yenip geldiler. Moralli bir şekilde geldiler. 2. Lige çıktıkları ilk maçtı. Bizim maça hem taraftar bakımından hem şehir bakımından iyi bir hava ile geldiler. Biz de her geçen hafta eksiklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Takımımıza yeni transferlerimiz var. Yarın iki tane daha arkadaşımız katılacak. Bugün 19 yaşında Yiğit adında bir oyuncumuz daha katıldı. O da ilerisi için düşündüğümüz bir oyuncu. Yarın iki tane oyuncumuz büyük ihtimalle takımımıza katılacak. Geldikleri zaman isimlerini paylaşırız.’’ Dedi.

Yazıcı ‘’İskenderunspor Karşılaşmasında Aşigolardan Destek Bekliyorum’’

Uşakspor Genel Koordinatörü Recep Yazıcı, Aksaray beraberliğinden memnun kaldığını ve İskenderunspor maçında da taraftarın desteğini beklediğini söyledi.

Yazıcı ‘’Aksaray deplasmanında 1 puan bizim için çok sevindirici. Dolayısıyla deplasmanda alınan ve güçlü bir Aksaray takımına karşı alınan bir puan. Bizim için son derece onurlu ve sevindirici. Teknik heyetimize, futbolcularımıza önümüzdeki hafta başarılar dilerken mutlaka taraftarlarımızın tribünlerimizi doldurmasını istiyorum. Çünkü İskenderunspor bu ligin en şampiyonluğa yakın adaylarından bir tanesi, hem de ün tanesinden bir tanesi diyebiliriz. Onları ağırlama adına, onlara galip gelme adına, iyi futbol oynama adına, seyir zevki güzel olan bir maç olacağından dolayı tüm taraftarlarımızdan ve aşigolardan destek bekliyorum.’’ Dedi. 
 

Editör: Uğur Medya