Nuri Demir, Uşak Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı olarak seçildi. Seçilmesinin ardından tebrik mesajı veren Demir, Başkan Özkan Yalım’ı tebrik ederek, şehrin ve halkın menfaatine olacak hizmetler için çalışacaklarını vurguladı.

Demir “Şehrimize Hizmet Konusunda Motor Olacağım”

Demir "Başkanımızın sözleri itibar buldu. Daha fazla söz verdi, karşılık buldu ve başkanımız seçildi. Ben başkanımı ve şahsında bütün meclis üyelerini tebrik ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte şehrimizin ve halkımızın menfaatine olan ne varsa burada sonuna kadar motor olacağımızdan, meclis üyelerimize Uşak halkımızın en küçük bir endişesi olmasın." dedi.

Uşak halkını temsilen görev aldıklarını belirten Demir 230 bin Uşaklıya hizmette en büyük desteği vereceklerini ifade etti.

Demir “Şehrimize Hizmet Konusunda Karalıyız”

Demir “Burada görev almış her bir meclis üyemiz 230 Bin Uşak halkını temsil etmektedir. Biz burada 230 Bin Uşak halkını temsilen bulunuyoruz. Bu sorumlulukla, bu bilinçle, bu şuurla inşallah önümüzdeki 5 yıllık dönem içerisinde şehrimize güzel hizmetlerin kazandırılması en büyük temennimiz ve dileğimizdir." şeklinde konuştu.
Son olarak siyasi geçmişini ve kendini tanıtan Demir, tecrübelerinden bahsetti.

Demir “30 Yıllık Siyasi Geçmişim Var”

Demir "Kendimi tanıtmayı belki unuttum ama başkanım tanıttığı için o konuya girmedim. Nuri Demir, 2001-2011 döneminde Uşak Merkez İlçe Başkanlığı yaptım AK Parti'de. Bu son dönemde de Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanlığı yaptık. 93 yılında siyasetle tanıştım, 30 yıllık bir siyasi geçmişimiz var." diyerek tecrübelerini paylaştı.Nuri Demir Uşak'a yapılacak hizmetler ve gelişmeler konusunda tam destek olacaklarını belirtti.

Demir “Şehrimizi Geliştirmek Hepimizin Sorumluluğu”

Demir, sözlerini şu şekilde tamamladı: "Uşak’ımız hepimizin millet, bizim milletimiz, şehir bizim milletimizin, şehrimiz büyütmek ve geliştirmek, güçlendirmek hepimizin sorumluluğu ve vebali bu doğrultuda tekrar sizleri saygıyla selamlıyorum, Allah'a emanet ediyorum."

Özel: “Mülakat Demek Torpil Demek” Özel: “Mülakat Demek Torpil Demek”

Nuri Demir'in Konuşmasının ardından Uşak Belediye başkanı Özkan Yalım, Nuri Demir'e teşekkürlerini ileterek, muhalefetin uyarılarını dikkate alacağını ve elde edilen her başarıda mecliste bulunan herkesin imzasının olacağını ifade etti.
 

Editör: Uğur Medya