muhabirimizin sorduğu “Özgür Özel eski dosttan düşman olmaz.” Diyerek İYİ Partiyi koalisyona mı davet ediyor?” sorusunu yanıtsız bırakmadı.  

Taşkın “ Bizim seçmenimizi baltaladılar.”

“Bir insan bir insanı davet edebilir ama önemli olan biz onlarla yol yürürken çektiğimiz sıkıntılar ve biz onlara güvenirken onların bizi yolda bırakmasıdır. Seçimlerin seçim yasağı başladığı gece İsmet Akın ve Özkan Yalım tarafından partililerimize ve Uşak halkına mesaj atılarak İYİ Partinin yeterli oyu olmadığını, oyların CHP de birleşip CHP’nin iki milletvekili çıkarabileceğini öne sürdüler. Bizim seçmenimizi baltaladılar. Bunun sonucunda Uşak ta İYİ Parti bir CHP bir ve AK Partiden bir aday gibi 3 tane vekilimiz olacaktı. Eğer ittifak ise eğer dost ise arkadan böyle kuyu kazandan dost olunmaz.  

Uşak Belediye Meclis Üyeleri, Heyecanlarını Uğur Tv Mikrofonlarıyla Paylaştı Uşak Belediye Meclis Üyeleri, Heyecanlarını Uğur Tv Mikrofonlarıyla Paylaştı

Taşkın “Arkadan Kuyu Kazandan Dost Olunmaz.”

Sosyal medya önünde ya da ulusal basında dost görünüp arkadan kuyu kazanlara dost denilmez. Biz dostumuzu kucakladık mı bırakmayız.”

Editör: Uğur Medya