MHP'nin Uşak Belediye Başkan Adayı Sezer Ateş Oldu

2024 yerel seçimlerine sayılı günler kala, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından Uşak Belediye Başkan adayı olarak gösterilen isim belli oldu. Başarılı iş adamı Sezer Ateş, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde MHP'nin Uşak Belediye Başkanlığı için yarışacak.

Ateş, 2023 Genel Seçimlerinde Ak Parti Milletvekili Aday Adayıydı

2023 genel seçimlerde AK Parti Uşak milletvekili aday adaylığıyla bilinen Sezer Ateş, MHP çatısı altında Uşaklılara hizmet etmeye adaylığını koydu. İş dünyasındaki başarıları ve toplum içindeki sevilirliğiyle tanınan Ateş, Uşak halkının beklentilerini karşılayacak nitelikte bir aday olarak öne çıkıyor.

Ateş, Başarılı ve Sevilen Bir İş Adamı Olarak Ön Plana Çıkıyor

Sezer Ateş, geçtiğimiz seçimlerde AK Parti Milletvekilliği için aday adayı olarak yer almıştı. İnşaat sektöründeki marka imajını belediye başkanlığı sürecine taşıyacağını ifade eden Ateş, Uşak'ı daha yaşanabilir ve kalkınmış bir şehir haline getirme hedefiyle seçim kampanyasını sürdürecek.

Ateş, İnşaat Sektöründe Başarıları ve Marka Olan Bir İsim

Ehliyeti Yenilemeyenler İçin 12 Bin Tl Ceza! Ehliyeti Yenilemeyenler İçin 12 Bin Tl Ceza!

Uşaklılar tarafından tanınan ve sevilen bir isim olan Sezer Ateş, iş camiasındaki deneyim ve başarılarıyla dikkat çekiyor.

Sezer Ateş’in Uşak İçin Projeleri Şimdiden Merak Uyandırıyor

Ateş, seçim sürecinde Uşak'ın ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda gelişimine katkı sağlayacak projelerle halkın karşısına çıkacak. Yerel seçimlerde Uşaklıların tercihi olabilmek adına çalışmalarını sürdürecek olan Sezer Ateş, kentin geleceğine dair umut vadeden bir lider olarak görülüyor.

 

Editör: Uğur Medya