İyi Parti Uşak Milletvekili Aday Adayları ve il-ilçe teşkilatı, Ulubey ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyarette partinin seçim çalışmaları hakkında bilgi verilirken, esnaf ve vatandaşların sorunları da dinlendi. Programa, İyi Parti Uşak Milletvekili Aday Adaylarından , Emel Taşkın, Dalyan Özdemir, Muhammet Gür, Mehmet Onur Başaltın, Tolga Pirinçci ,Ramazan Soydemir ve il-ilçe teşkilatı üyeleri katıldı. Program kapsamında esnaf ziyaretleri gerçekleştirilirken, vatandaşlarla da bir araya gelindi. Ziyaretlerde İyi Parti'nin seçim beyannamesi ve vaatleri hakkında bilgi verilirken, esnaf ve vatandaşların sorunları da dinlendi. Esnaf ve vatandaşların en çok dile getirdiği konular arasında işsizlik, ekonomik sıkıntılar, tarım ve hayvancılık sektörü ile ilgili sorunlar yer aldı. Programda ayrıca, İyi Parti'nin bu sorunlara yönelik çözüm önerileri de paylaşıldı.

TAŞKIN “BİZ BU DAVANIN ARKASINDAYIZ, ASLA KAYBETMEYE NİYETİMİZ YOK'

Uğur TV mikrofonlarına konuşan İyi Parti Uşak Milletvekili Aday Adaylarından Emel Taşkın , 'Ulubey ilçemizde esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik, sorunlarını ve taleplerini dinledik. Bizler de seçim beyannamemizde bu sorunlara yönelik çözüm önerilerimizi paylaştık. İyi Parti olarak, milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Halkımızın sesini dinleyip onların adına ne yapılacaksa kanımızın son damlasına kadar onların yanında olacağız. Biz bu davanın arkasındayız, asla kaybetmeye niyetimiz yok.' dedi.