Gür: ''Belki Özkan Bey Benim Lehime Çekilebilir''

“Bende hiç öyle bir yüz görüyor musunuz? Uşak halkının teveccühünü, Uşak halının desteğini arkamda gördükçe daha çok motive oluyor ve Uşak’ı yönetme ile ilgili irademizi ifade etmek istiyorum. Bu tür boş ve anlamsız dedikodularla toplumu meşgul etmesinler. Bu dedikoduya karşılık olarak söylüyorum belki Özkan Bey benim lehime çekilebilir. Kendisine başarılar diliyorum.”

Muhammet Gür CHP Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım’ın seçim projelerinden bir tanesi olan raylı sistem projesi hakkında da açıklamalarda bulundu. 

Uşak Belediye Meclisi'nde Çoğunluk Arayışı Uşak Belediye Meclisi'nde Çoğunluk Arayışı

Gür: ''Raylı Sistem Projesi Boş Projeler'' 

Gür “ Bunlar boş projeler. Benim de hoşuma gidiyor. Uşak belediyesinin elinde raflarda raylı sistem projesi var. 2010 yılında bilfiil Ali Erdoğan döneminde ben de Başkan Yardımcısıydım. O projeyi de bizzat takip eden ilgilenen birisi olarak söylüyorum. Bu projenin nüfusu 500 binin altındaki şehirlerde yapılmasının değeri yok. Fayda sağlamıyor. Hatta nüfusu 750 bin olan şehirlerde rantabl oluyor. Şu yapılabilir raylı sistem geçireceğiniz bölgeleri plan işlersiniz. Planda bu bölgeleri korursunuz geleceğe yönelik planlamanızda buna yer verilebilir.

Gür:  ''Mehmet Çakın Bey Bir Çivi Dahi Çakamadı Özkan Bey’in De Bir Çivi Çakamaz'' 

Mehmet Çakın Bey bir çivi dahi çakamadı Özkan Bey’in de bir çivi çakamadan bu projesinin çöpe gideceğini biliyorum. ” ifadelerini kullanarak konu hakkındaki düşüncelerini belirtti.
 

Editör: Uğur Medya