Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakı bileşenleri Uşak’ta yürüyüş gerçekleştirdi.

Seçim öncesi yürüyüşü sadece Millet İttifakı gerçekleştirdi. AK Parti ve MHP tarafında yürüyüş yapılmaması dikkat çekti.

Yüzlerce vatandaşın katıldığı yürüyüş, coşkulu bir atmosferde gerçekleşti.

Seçim öncesi yürüyüşü sadece Millet İttifakı gerçekleştirdi. AK Parti ve MHP tarafında yürüyüş yapılmaması dikkat çekti.

Uşak Kent Meydanı'ndan başlayan yürüyüşe, Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakı partilerinin milletvekilleri, yerel yöneticiler ve partililerde yürüyüşe katıldı.

Hak, Hukuk, Adalet

Yürüyüş boyunca sloganlar atan kalabalık, Türkiye'nin demokratik değerlerine, adaletin sağlanmasına ve hukukun üstünlüğüne vurgu yaptı.

Yürüyüşe katılan Cumhuriyet Halk Partili yöneticiler, Millet İttifakı’nın il yöneticileri ve vatandaşlar Uğur TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Yalım ''Tüm Vatandaşlarımızı Sandığa Davet Ediyoruz''

Yalım ''Bir final maçı var. Bu maç 90 dakika. 0. dakikadan başlayacak. maç 0-0, onun için tüm vatandaşlarımızı sandığa davet ediyoruz.'' Dedi

Karaoba ''Bu Seçim Ülkenin Rejiminin Oylandığı Bir Seçim''

Karaoba ''Bu seçim Recep Tayyip Erdoğan mı? Kemal Kılıçdaroğlu mu? seçimi değil. Bu seçim ülkenin rejiminin oylandığı bi seçimdir. Ben herkesin en azından 1 kişiyi aramasını, yarın oy kullandığı sandıklara sahip çıkmasını istiyoru. Tarih yazdığımız bugünde bu demokrasinin bu başarının parçası olmaya çağırıyorum'' Dedi

Akgün ''1. Tur da Salladık, 2. Tur da Kazanacağız''

Akgün ''1. Tur da salladık 2. Tur da kazanacağız. Bu coşkulu kalabalıkla beraber inşallah iktidar yüzü göreceğiz. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu 13. Cumhurbaşkanı yapacağız. Pazartesi günü de hepimiz normalleşip ülkeyi yeni nesillerimize bırakacağız.'' Dedi.

Dağgezen ''Artık Millet Değişiklik İstiyor''

Dağgezen ''Genel Başkanımızın başlamış olduğu 1.5 senelik bir çalışmanın artık son noktasına geldik. Çok güzel bir kalabalık var. Artık millet değişiklik istiyor.

Obalı '' Bu Ucube Sistemden Kurtulacağız''

Obalı ''Uşak'ta gördüğüm ortamada bakarsak bu iş sahada bitmiş vaziyette. Yarın da hep birlikte sandıklara sahip çıkarak bu ucube sistemden kurtulacağız. İşin özü birleşe birleşe kazanacağız.'' Dedi.

Ceylan ''Pazartesi Kutlamayı Yapacağız''

Ceylan ''2. Tur da seçmenimiz çok heyecanlı, büyük bir katılım var ve coskuyla yürüyüş yapıyoruz. İnşallah Pazartesi de bu kutlamayı yapacağız.'' Dedi

Erol ''28 Mayıs Pazar Günü Türkiye'nin Kaderi Belli Olacak''

Erol ''28 Mayıs pazar günü Türkiye'nin kaderi belli olacak. İl Başkanlarımızla beraber her etkinliğe katıldık. Rabbim bu saatten sonra hayırlısını nasip eylesin. Kim kazanırsa kazansın inşallah Türkiye'nin bütünlüğü devam eder. Türkiye'ye birlik ve sıhat diliyorum.

Ayyıldız ''Bu Kalabalığı Gördükten Sonra Bu Sefer Olacağına İnanıyorum''

Ayyıldız ''Bu kalabalığı gördükten sonra bu sefer olacağına inanıyorum. 21 yıl oldu artık yeter diyoruz. Çocularımızın ve Gençlerimizin önü açılsın istiyoruz, bunun mücadelesini veriyoruz ve bu sefer olacağına inanıyorum'' Dedi.

Avşar ''Muhteşem Bir Gelecek Sizleri Bekliyor'' 

Avşar '' Sayın Gençler, Ümitsizliğe sakın kapılmayın. Harika bir gelecek Kemal Kılıçdaroğlu kazandığında sizleri bekliyor. Gençlerin ümitsizliğe kapılmadığı,gelecek kaygısı ve iş kaybı yaşamadığı, muhteşem bir gelecek sizleri bekliyor. Kesinlikle beyin göçü yapmayacağınız ve hak,hukuk,adalet içinde yaşayacağınız harika bir gelecek bekliyor. O yüzden 28 Mayıs'ta sandıklara gidelim ve Kemal Kılıçdaroğlu'na oyumuzu verelim.'' Dedi

Ayaz ''Yılmıyoruz, Korkmuyoruz, İtaat Etmiyoruz''

Ayaz '' Biz iktidar olacağız. Buna sonsuz gücümüzle inanıyoruz.Bizi Yıldıramayacaklar. Korkmuyoruz, yılmıyoruz, itaat etmiyoruz.'' Dedi. 
 

Editör: Uğur Medya