“İktidara Yürüyoruz” Yürüyüşü Yoğun İlgi Gördü

Yürüyüş, Tiritoğlu Parkı’ndan başlayarak, partililerin ve vatandaşların yoğun katılımıyla Atapark’a kadar devam etti. Yürüyüş sırasında, partililer ve vatandaşlar, pankartlar ve sloganlarla   “Hak, Hukuk, Adalet” mesajları verdi.

Yürüyüş sonrası Uğur TV’ye konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Sevinç Yazgan anneler gününü kutladı ve iktidardayız mesajı verdi.

Yazgan “Yarın Annelerimizle Birlikte Bir Bayram Daha Yaşacağız”

Yazgan “Her şey çok güzel olacak. Tüm annelerin, tüm kadınların anneler gününü kutluyorum. Anneler günü yarın bir bayram daha yaşayacak.” Dedi.

Akın “Uşak Halkı İktidara Yürüdüğünü Gösterdi”

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı İsmet Akın Uğur TV’ye verdiği demeçte, yoğun kalabalığın katıldığı yürüyüşe Uşak halkı iktidara yürüdüğü gösterdi dedi.

Akın “14 Mayıs Akşamı Zaferimizle Sonuçlanacak, İnanıyoruz”

Akın“Bu yürüyüşün adı “İktidara Yürüyoruz”du. Gördük ki burada bütün Uşak halkı ve Türk halkı iktidara aç. Yarın inşallah Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarı gerçekleşecek. 14 Mayıs akşamını zaferle sonuçlandıracağız ve inanıyoruz. Artık herkes iktidar değişsin istiyor, ülke normalleşsin istiyor, ayrıştırılmaktan, ötekileştirilmekten bıkmış vaziyette.” Dedi.

Karaoba “Gençlerin Geleceği İçin İktidar Olacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Ali Karaoba Uğur TV’ye yaptığı konuşmasında gençlerin geleceği için iktidardayız ifadelerini kullandı.

Karaoba “Uşak’tan 2 Milletvekilini Garantiledik, Umudumuz 3 Çıkarmak”

“Ya demokrasi, ya tek adam diktatörlüğü, bu gençlerin geleceği için iktidar olacağız. Yarın herkesi sağduyuya, sükûnete davet ediyorum. Sandıklarımıza sahip çıkalım. Zaten biz kazanıyoruz. Panik oldular. Her türlü pisliği yapacaklar, çamuru atacaklar. Gençlerimiz başta olmak üzere, herkese sesleniyorum, lütfen sağduyulu, sakin olalım. Biz kazanacağız, Türkiye kazanacak. Ama karşı taraf kazanırsa bu ülke çok şey kaybedecek. Sadece saray kazanacak. Uşak’ta iki milletvekilini garantiledik. Umudumuz 3 tane gönderebilmek.” Dedi.


 

Editör: Uğur Medya