Geçtiğimiz hafta basın açıklamasıyla adaylığını ilk olarak açıklayan Sevinç Soyer Yazgan’ın ardından Asım Özen’de il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Özen ‘’Bizim Asli Görevimiz Gençler ve Kadınlara Yönelik Çalışmalar’’

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Uşak İl Başkan adayı Asım Özen, yaptığı açıklamada gençlerin ve kadınların çalışmalarını, sosyal görevlerini destekleyeceğinden bahsederek hedefinin Uşak Belediyesi’ni kazanmak olduğunu söyledi.

Özen “Hedefimiz Uşak Belediyesi Kazanmak”

Özen ‘’Saha çalışmalarına eksiksiz katılacak bir ekip olmalıyız. Birlik olmadan asla kazanamayız. Önümüzdeki belediye seçimlerinde, Cumhuriyetin ve partimizin 100’üncü yılında il ve belde belediyelerinde CHP bayrağını dalgalandırmak için aday oldum. Uyanmak ve ayağa kaldırmak için adayım. 9 ve 90 yaşındaki Cumhuriyet Halk Partililerin umutlarını yeşertmek için adayım. En büyük idealim, Uşak Belediyesine ve diğer ilçe belediyelerine CHP’nin bayrağının dalgalandığı bir yönetimdir. Gençlik Kolları Başkanlığından geliyorum ve gençlerin ve kadınların ana damarı olduğunu biliyorum. Gençler ve kadınların çalışmalarını kolaylaştırmak ve sosyal görevlerini desteklemek, bizim en asli vazifemiz olacaktır.” Dedi.

Editör: Uğur Medya