Karşılaşma 1 Ekim Pazar Günü Saat 16:00’da 1 Eylül Stadyumu’nda 

1 Ekim Pazar günü saat 16:00'da 1 Eylül Stadyumu'nda gerçekleşecek 6. hafta mücadelesi öncesinde, Aşigolar, akşam saatlerinde tesislerin önünde bir araya gelerek futbolcularla buluştu.

Aşigolar futbolculara yaptığı konuşmada her zaman yanlarında olduklarını ve desteklerinin her zaman devam edeceğini ifade etti. 

Koyuncu ‘’Bugüne Kadar Amedspor’a Evimizde Mağlubiyetimiz Yok’’

Hakan Koyuncu “Bizim bugüne kadar Amedspor’a evimizde mağlubiyetimiz yok. Bize de bunu yaşatmayın. Tek istediğimiz bu.’’ Dedi.

Arıcak ‘’Pazar Günü Tüm Seyircilerimizi Maça Davet Ediyorum’’

Argan Arıcak “İnşallah ilerleyen haftalarda orta sıralarda yerimizi alıp sezon sonu geçen sene yasadığımız korkulu rüyayı görmeden bu sezonu da sağ salim bitiririz. Taraftar olarak pazar günü elimizden gelen her şeyi yapacağız. Ben yönetimle konuştum. Pazar günü bilet gişesi erken açılacak. Bunlarda önemli. Stada giriş için emniyetle de görüştük 3 yerden giriş için. Normalde tek yerden oluyor. Bunların hepsini düşünüyoruz. Pazar günü tüm seyircilerimizi maça davet edip güzel bir Uşakspor izleyip galip gelmek istiyoruz. Hepinize teşekkür ederim.’’ Diye ekledi.

Tezer ‘’Bu Taraftarın Hatırı İçin Biraz Daha Gayret’’

Aşigolar Derneği Başkanı Hasan Fehmi Tezer ‘’Ben bu maçta sadece futbolcularımıza şunu söylüyorum. Bu taraftarın hatırı için biraz daha gayret. Bir tık daha gayret gösterirseniz olmayacak bir şey yok. Onun için sizlere başarılar diliyorum. 

Bu konuşmaların ardından söz alan Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay ve Takım Kaptanı Cem Aktaş ise taraftarların desteğine her zaman ihtiyaçları olduğunu ve sadece Amedspor karşılaşması değil ligin bütün maçlarına 3 puan için çıkacaklarını ifade ettiler.

Gülay ‘’İnşallah Uşakspor’u Onurlandırıp Gururlandıracaklar’’

Nazım Gülay “İnşallah pazar günü de iyi bir takımla oynayacağız. Bizim içinde önemli olan yukarısı türbin. Bizi oyuncuları ateşleyecek olanda sizlersiniz. İnşallah 3 puan alarak sizi mutlu ederiz. İyi günde kötü günde hep beraber olalım. Ben bunu istiyorum. Biliyorsunuz ki sıkıntılı başladık. Her takımdan 20 gün 25 gün sonra başladık. Son haftaya kadar parça parça arkadaşlarımız katıldı. Bunların telafisini de yavaş yavaş yapmaya başladık. Geçen hafta 3 puanımızı aldık. Bundan sonra da inşallah devamı gelir. İşte icraatı yapacak olan arkadaşlarımız burada. Hepsi karakterli, düzgün çocuklar. Şartları, olumsuzlukları kendilerine bahane bulmuyorlar. Çalışıyorlar. İnşallah Uşakspor’u onurlandırıp gururlandıracaklar.’’ Dedi.

Aktaş ‘’Herkes Elinden Geleni Yapıyor Özellikle Bilinmesini İstiyorum’’

Cem Aktaş “Geç kurulan bir takımız ama %100’ümüze bu haftadan itibaren daha ulaşmış durumdayız. Biz 10 panda yapabilirdik. Düzcespor olsun Aksarayspor olsun… Bu haftadan itibaren daha iyi takım olacak inşallah. Sizlerde bizi her zaman desteklerinizi esirgemeyip bu oyuncu grubu çok fedakârlık yapan bir grup. Herkes burada Uşaklı gibi kendini ait görüyor. Herkes elinden geleni yapıyor. Bunun bilinmesini özellikle rica ediyorum. Sizlerin desteğine tüm sezon boyunca ihtiyacımız var. Sadece Amed maçı değil, bizim için her maç final havasında geçecek. Sizlere de bu konuda güveniyoruz.’’ Diye konuştu.

Arıcak ‘’Futbolcularımızın Gereğini Yapacaklarına İnanıyorum’’

1967 Uşaksporlular Derneği Başkanı Argan Arıcak son olarak Uşakspor taraflarını pazar günü stada davet etti ve 12. Adam ruhuyla Uşakspor’a olan desteklerini göstermelerini istedi.
Argan Arıcak ‘’Bu maçta şunu da söylemek istiyorum. Hakikaten seyircimizden biraz sükunetli olmasını istiyorum. Yani etnik kökenli tezahüratlardan, siyasi tezahüratlardan uzak duralım. Sadece Uşakspor’umuza odaklanalım. Maça odaklanalım. Artık futbolcularımızın gereğini yapacaklarına inanıyorum.’’ Diyerek konuşma yaptı.
 

Editör: Uğur Medya