AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SEÇİM STARTINI VERDİ

Ak Parti Uşak Milletvekili Adayı Fahrettin Tuğrul  İftar Camii'de kılınan teravih namazı sonrası lokma dağıttı.              

Programa Ak Parti Uşak Milletvekili Adayı Fahrettin Tuğrul, Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi İl Başkanı Mehmet Nacar ve partililer katıldı.            

Programdan sonra Uğur Tv mikrofonlarına konuşan Ak Parti Uşak Milletvekili Adayı Fahrettin Tuğrul ve SKM Uşak İl Başkanı Mehmet Nacar seçim çalışmaları ile ilgili Uşak'ta izledikleri politikadan ve hedeflerinden bahsetti.           

"14 MAYIS AKŞAMI GÜZEL BİR ZAFER İLAN EDECEĞİZ"             

Tuğrul "Üç milletvekili adayımızla beraber yola çıktık. 20 yıldır Ak Parti olarak hizmet kervanı yürütmekteyiz. Bizler Cumhurbaşkanımızın kararıyla Uşak'ta üç milletvekili adayı olarak yola çıktık. İnşallah üç milletvekiliyle Uşak'tan Ankara'ya gideceğiz ve gece gündüz demeden milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz."                

"HEDEFİMİZ UŞAK'TAN AK PARTİ OLARAK 3 MİLLETVEKİLİ ÇIKARMAK"            

"Adaylıklar açıklandıktan sonra büyük bir toplantı yaptık. Ben bu toplantıda arkadaşlarımın gözlerindeki ışığa şahit oldum. 14 Mayıs'a kadar bu heyecanımız devam edecek ve 14 Mayıs akşamı güzel bir zafer ilan edeceğiz inşallah."Dedi.            

"AK PARTİ OLARAK SEÇİME HER ZAMAN HAZIRIZ"          

Mehmet Nacar"Seçimlere az kaldı, çok kaldı değil biz Ak Parti olarak her zaman seçime hazırız. Tüm çalışmalarımıza hedefimize 3 milletvekili olarak başlıyoruz. Tüm teşkilat buna inanıyor ve bu gayretle çalışmalarımız devam edecek."

Editör: Uğur Medya