Özkan “Kılıçdaroğlu’na İftira Kampanyası Düzenleniyor”

Yüksel Özkan yaptığı açıklamada Kemal Kılıçdaroğlu’nun PKK ile iş birliği yaptığına dair söylemlerin bir linç, iftira kampanyası olduğunu söyledi ve asıl PKK ile masaya oturan Erdoğan’dır dedi.

Özkan “PKK İle Masaya Oturan Erdoğan’dır”

Özkan “Oslo’da PKK ile masaya oturan Erdoğan’dı. Çadır mahkemelerini kuran, askerimizi, mühendisimizi, öğretmenimizi, bebekleri katledenlere çadır mahkemeleri kuran kimlerdi? Kandilin mektubunu getirip Diyarbakır da okutan kimdi? TRT’ye Osman Öcalan çıkmadı mı? Bize karşı yapılanların hepsi iftira. Bunun neresi milliyetçilik. Buradan Milliyetçi Hareket Partili arkadaşlara sesleniyorum. Ankara’da kozmik odayı açtılar. Emperyalistlerle iş birliği yaptılar. Tarih ortada. ” Dedi.

Özkan “Kılıçdaroğlu Yönetiminde Sığınmacı Sorunu Kökünden Çözülecek”

Aynı zamanda Yüksel Özkan, hükümetin sığınmacı sorununa ele alarak Kemal Kılıçdaroğlu yönetiminde sığınmacı sorununu kökünden çözeceklerini ifade etti.

Özkan “Ülkeyi Bekleyen Tehlikenin Temelinde Sığınmacılar Var”

Özkan “Ülkeyi bekleyen tehlikenin temelinde sığınmacı politikası var. Utanmadan biz onları gönüllü bir şekilde göndereceğiz. Biz sığınmacı politikasını kökünden çözeceğiz. Millet İttifakı’nın ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun net kararıdır, sığınmacı politikasını kökünden çözeceğiz.” Dedi.

Özkan “Sinan Oğan’a Oy Verenler, 2. Turda Onun Bu Kararını Desteklemez”

Son olarak Uğur TV muhabirinin Sinan Oğan’ın Cumhur İttifakı’nı desteklemesi hakkında sorduğu soruyu yanıtlayan Özkan bir kişinin kararıyla milletimiz sağduyusundan vazgeçmez ifadelerini kullandı.

Özkan “Milliyetçilik Kendi Çıkarları İçin Pazarlık Yapmak Değildir”

Özkan “Milliyetçilik kendi çıkarları için pazarlık yapan çevreler veya kişiler için kullanılan bir tabir değildir. O adaya oy veren vatandaşlarımız, milliyetçilik ve Atatürkçülük ’ün ne olduğunu çok iyi biliyor. Ülkeyi parsel parsel satanların yanında olmak, kendi çıkarları için terör örgütleriyle iş birliği yapan, yandaş çevreler oluşturup onları zenginleştiren, halkın vergisini hesap vermeden araştıran, yoksulluklara göz yuman milliyetçi değildir, Atatürkçü de hiç olamaz. Oraya oy vermiş vatandaşlarımız bir kişinin kararıyla gidip Cumhur İttifakı’na destek vereceklerini hiç zannetmiyorum. Biz vatandaşlarımızın sağduyusuna inanıyoruz. 28 Mayıs’ta kazanan Millet İttifakı olacaktır.” Dedi.
 

Editör: Uğur Medya