Uşak’ta Anadolu Gençlik Derneği, bisiklet turu düzenledi.
Anadolu Gençlik Derneği Uşak Şubesi yaz kursları kapsamında öğrencilerle bisiklet turu etkinliği düzenledi.

Özdemir ‘’Bu Hafta Bisiklet Etkinliği Düzenledik’’

Anadolu Gençlik Derneği Uşak Şube Komisyon Başkanı İbrahim Ethem Özdemir, yaz kursunda bulunan öğrencilerle her hafta farklı etkinlikler yaptıklarını ve eğitimlerin yanında öğrencilerin keyifli vakit geçirecekleri aktiviteler yaptıklarını belirtti.

Özdemir ‘’Yaz kursları düzenliyoruz. 5 haftalık süren bir eğitimimiz var. Her hafta etkinlikler yapıyoruz. Bu haftada bisiklet turu etkinliğimiz olacak. Birazdan bisikletlerimizle gençlerimizle beraber Çoban Çeşme parkına piknik yapmaya gideceğiz.’’ Dedi. 

Özdemir ‘’Gençlerimizi Sıkmadan Eğitim Vermeye Çalışıyoruz’’

Özdemir ’’3 Temmuz’dan itibaren yaz kurslarımıza başladık. Hafta içi her gün Kuran’ı Kerim, Elif Ba, sure ezberi gibi dini derslerimiz oluyor. Bunların yanı sıra playstation, langert, masa tenisi gibi oyunlarımız var. Cuma günleri ise GO-cart, halı saha, at binme ve müze gezisi gibi çeşitli sosyal aktiviteler yapıyoruz. Gençlerimizi sıkmadan eğitim vermeye devam ediyoruz.’’ Diyerek ekledi.

Özdemir ‘’Bütün Gençlerimize Ulaşmaya Çalışıyoruz’’

Özdemir ‘’Eğitimlerimizde kayıtlar devam ediyor. İlkokul 1. sınıftan 8. sınıfa kadar aralığımız var. Hepsi gelebilir. Liseler komisyonumuz var. Lise öğrencilerimizle çadır kampları düzenliyoruz. Yediden yetmişe bütün gençlerimize ulaşmaya çalışıyoruz.’’ Dedi. 

Editör: Uğur Medya