Uşakspor resmi sosyal medya hesaplarıdan gece yarısında isimleri duyurmaya başladı. Uşakspor'un sosyal medya hesabından yaptığı ve bizimde resmi kaynaklardan aldığımız bilgiler doğrultusunda Uşakspor Kulübü Genel Koordinartör görevine Recep Yazıcı Geldi.

Uşakspor'u da yakından tanıyan Yazıcı bu görevle kulübün 2023-24 sezonunda Genel Koordinatör olarak tüm faaliyetlerin koordinasyonunu üstlenmesi, kamu, basın ve taraftar ilişkilerinin yanı sıra teknik heyetin yönetiminden sorumlu olacağı bildirildi.

Uşakspor'a Yeniden Hoş Geldin Recep Yazıcı!

2023-24 futbol sezonu için kulübümüzün Genel Koordinatör'lük görevini üstlenecek olan tecrübeli futbol adamı Recep Yazıcı'ya hoş geldin dileklerimizi sunarız.

Galatasaray Spor Kulübü'nde, Fatih Terim dönemi ve öncesinde yaklaşık 20 yıl boyunca altyapı koordinatörlüğü ve alt yaş kategorileri teknik direktörlük görevlerinde bulunan Yazıcı, aralarında Arda Turan, Emre Çolak, Semih Kaya ve Uğur Uçar gibi isimlerinde bulunduğu yetenekleri Türk futboluna kazandırdı.

Galatasaray deneyiminin ardından Azerbaycan Süper Ligi'nde FK Gebele takımında, Arsenal ve İngiltere milli takımının efsane oyuncusu Tony Adams'ın yardımcısı olarak görev yapan Yazıcı, Azerbaycan futboluna da önemli katkılar sunmuştur.

1. ve 2. liglerde Gümüşhanespor, Kocaelispor, Nazilli, Zonguldak, İnegöl, Vanspor, Menemen ve Adanaspor'u çalıştıran Yazıcı, 2022-23 sezonunda Uşakspor'da da Teknik Direktörlük görevini yürütmüştür.

Bu kapsamda, Recep Yazıcı'nın 2023-24 sezonunda Genel Koordinatör olarak tüm faaliyetlerin koordinasyonunu üstlenmesi, kamu, basın ve taraftar ilişkilerinin yanı sıra teknik heyetin yönetiminden sorumlu olacağını duyurmaktan memnuniyet duyarız.

Recep Yazıcı'ya hoş geldin dileklerimizi sunar, yeni görevinde başarılar dileriz.

Recep Yazıcı sosyal medyada yaptığı açıklamada ise şunları söyledi;

Recep Yazıcı: "Uşakspor'a döndüğüm için mutluyum, bana bağlı çalışacak teknik heyet ve yapğacağımız yeni transferlerle bu sezon ligin flaş takımlarından biri olacağız. Aşigoların büyük gücünden ve desteğinden faydalanacağız. Genç yetenekleri deneyimli oyuncularla harmanlayıp önümüzdeki sezon keyifli bir futbol izleteceğiz. Uşak bir futbol şehri, Uşak halkından, iş dünyasından, siyasetinden, bürokrasisinden de her türlü desteği bekliyoruz." Dedi.

Editör: Uğur Medya