Uşakspor Sezonun İlk Antrenmanına Çıktı ,


Uşakspor yeni teknik kadrosuyla birlikte sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi.


Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay, Takımın durumu ve sezondan beklentilerini Uğur Tv mikrofonlarına anlattı.


Gülay ''Geçen Sene Stresli Olan Lige Bu Sene Daha Rahat Çıkacağız''


Gülay ''Dün itibariyle Uşaksporla anlaştık ekibimle beraber. Genç ağırlıklı bir kadroyla başladık antrenmanlara. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan takviyelerle birilikte, geçen sene stresli olan lige bu sene daha rahat çıkma hedefimiz var bununla ilgili çalışmalara yavaş yavaş başladık. Zaman kısa olsa da en iyi şekilde hazırlanmaya çalışacağız. Buradan taraftarlara ve Uşakspor Camiası'na şunu söylemek istiyorum. Bu takım hepimizin, bu takım nazım hocanın değil, bir şahsın değil, bu takıma herkes sahip çıksın çünkü ikinci lig çok farklı bir lig çok güzel bir lig. Gönlümüz daha yüksek liglere de çıkmak ister bu şehir bunu hakediyor. inşallah bunu başarmak için hep beraber uğraşacağız'' Dedi.


Gülay ''İlk Hedefimiz Ligde Kalmak''


Geçen sene bende Pazarspor'daydım. Aynı grupdaydık zaten aynı sıkıntıları biz orada da yaşadık. geçen sene ki sıkıntıları yaşamamak için sezon başı planlamamızı daha sağlam yapmamız gerekiyor daha iyi yapmamız gerekiyor. Bunun içinde adımları bugünden itibaren atacağız. Umarım istediğimiz, hedeflediğimiz oyuncu kitlesini getiririz ve bu zor grupta takımın ligi daha iyi yerlerde daha üst sıralarda bitirmesini hedefliyoruz. Tabii ki gönlümüz ister play-off oynamak, tabii ki ister şampiyonluğa oynamak ama biz kendimizi ilk önce bu ligde tutmak adına hedef koyduk, bunu da gerçekleştirmeye çalışacağız'' Dedi.


Gülay ''Aşigoların Bu Takıma Bağlılığını Daha Çok Göstermesini İstiyoruz''


Gülay ''Taraftarlarımıza Aşigolara şunu söylemek istiyorum; Geç başladık antrenmanlara biraz sabırlı olmalarını istiyorum çünkü hem takım kurma hem de antrenmanın ikisini bir arada yürütüyoruz. Bir an önce toparlanıp lige adapte olduktan sonra iyi bir takım, tempolu, istekli, arzulu, bizim karakterimize yakışan bir takımla sahaya çıkacağız. Tribünde izlerken zevk alacaklar. Galibiyet, mağlubiyet, beraberlik bu takım hep mücadele edecek ama hedefimiz en iyi şekilde ligde iyi bir konuma gelip rahat bir şekilde ilerlemek. İlk hafta Düzcespor ile oynayacağız onlarda bizim durumumuzda, sıkıntılı başlıyorlar lige, onlar da yeni yeni toparlanmaya başladılar. İlk hafta özellikle taraftarlarımızın bu takıma bağlılıklarını dhaa çok göstermesini istiyoruz ve sezon başından sezon sonuna kadar da ne olursa olsun futbolda her şey var galibiyet, mağlubiyet nasıl seviniyorsak, üzüleceğimiz günlerde olacak. Biz sadece bağlılığımızı gösterelim en iyi şekilde Uşak'ı temsil edelim'' Dedi. 


En Güncel Uşakspor Haberleri Uğur Medya'da 


Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda, Uşaksporla ilgili tüm haberlere ve bilgilere Uğur Medya olarak ilk bizden takip edicek ve öğrenebileceksiniz.  

Editör: Uğur Medya