1967 yılında kurulan Uşakspor bugün 57. yaşını kutluyor. Son zamanlarda gerçekleşen maçlardaki durum üzerine taraftarlar tarafından tepki alan Uşakspor 57. yılında da desteklendi.

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile  kulübün başarılarından ve şehrin ortak paydası olarak taşıdığı önemden bahsetti.

Karatecilerimiz Balkanlarda Şampiyonluk Peşinde! Karatecilerimiz Balkanlarda Şampiyonluk Peşinde!

Başkan Yalım, “Kurulduğu günden bugüne kadar birçok başarıya imza atan kırmızı-siyahlı camiamız, bu şehrin her zaman tek ortak paydası olmuştur. Gelecek yıllarda da Uşakspor olarak hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye ve şehrimizin adını en üst seviyelerde gururla temsil etmek adına, biz de Uşak Belediyesi olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz,” ifadelerini kullanarak Uşakspor’un şehre kattığı değeri vurguladı.


Başkan Yalım, konuşmasının devamında Uşakspor’un bugünkü başarısında emeği geçen herkese teşekkürlerini ileterek: “Bu duygu ve düşüncelerle; kulübümüzün kurulmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunar, camiamızda görev yapmış; kulüp başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, teknik adamlara, futbolculara, kulüp çalışanlarına ve iyi günde kötü günde sonsuz bir fedakârlık duygusuyla kulübümüzün yanında olan büyük taraftarlarımıza sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”ifadelerini kullandı.


Başkan Yalım, Uşakspor’un 57. kuruluş yıl dönümünü en içten dilekleriyle kutlayarak “Uşakspor camiasının 57. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve başarı dolu yıllar dilerim.”dedi

CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba'da Uşakspor'un 57.yaşını kutlamayı unutmadı.

Karaoba "1 Haziran 1967'de kurulan, yarım asırlık tarihiyle Uşak'ı tüm Türkiye'de temsil eden kulübümüz bugün 57 yaşında!

Aş aş aş, ki ki ki, AŞKİ AŞKİ AŞK!" ifadeleriyle Uşakspor'un 57. yılını kutladı.

 

Editör: Duru Akyar