Uşak’tan Turnuvaya 31 Sporcu Çağrıldı

Uşak’tan Milli Takım’a çağırılan 31 sporcu gösterdikleri muhteşem performansla ülkemizi gururlandırdı. 26 sporcumuz ise elde ettikleri madalyalarla Karate Şehri Uşak’a dönmeye hazırlanıyor.

Ülkemizin bayraklarını gururla dalgalandıran Uşaklı 26 sporcu, büyük bir başarıya imza atarak madalya kazandı. Yapılan turnuvada elde edilen bu sonuçlarla, ülkemizin ve şehrimizin karate sporunda ne denli güçlü olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Uşaklı sporcularımızın üstün performansı, ülkemize hizmet etmekten gurur ve onur duyduğumuzu bir kez daha vurguladı.

Uluslararası Marmara Cup'ta ülkemizi temsil eden sporcularımız, gösterdikleri üstün performansla sadece kendi başarılarını değil aynı zamanda şehrimiz Uşak’ı da tüm Türkiye'ye tanıttı.

Uşak, Türkiye’ye En Çok Madalya Kazandıran Takım Oldu

Özellikle belirtmek gerekir ki, Milli Takım’a en fazla madalya kazandıran spor kulübü olan Uşak’ın Spor Kulübü Uşak Karate Özlem Spor Kulübü, sporcularının gösterdiği mükemmel performansla adından söz ettirdi. Bu büyük başarının arkasında çalışan Milli Takım Antrenörleri Özlem Güngör ve Dinçer Güngör’ün yanı sıra genç sporcuların başarısı da takdire şayandı.

Uluslararası Marmara Cup Karate Turnuvası'nda elde edilen bu büyük başarıdan dolayı tüm sporcularımızı ve destekçilerini kutlarız. Uğur Medya ailesi olarak ülkemize ve şehrimiz Uşak’a bu gururu yaşatan sporcularımızın ve antrenörlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Editör: Uğur Medya