Ekim ayının son haftasında Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

Güneş ‘’12. Kalkınma Planının 1. Bölüm Üzerine Görüşmelere Başladık’’

Ak Parti Uşak Milletvekilli İsmail Güneş, 23 Ekim’de Plan ve Bütçe Komisyonunda 12. Kalkınma Planının 1. Bölüm üzerine görüşmelere başladıklarını sosyal medya hesabından duyurarak fotoğraf paylaştı.

Güneş ‘’Bütçe Görüşmelerimiz Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun’’

İsmail Güneş, 26 Ekim’de Plan ve Bütçe Komisyonu'nda 2024 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi ile 2022 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifinin görüşmelerine başladıklarını sosyal medya hesabından duyurarak

‘’Bütçe Görüşmelerimiz Ülkemize ve Milletimize hayırlı olsun.’’ Mesajını paylaştı.

Güneş ''Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun''

Güneş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Programı’na katılarak sosyal medya hesabından ''Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.'' Mesajını paylaştı.

İsmail Güneş, ekim ayının son haftasını bu şekilde tamamladı.

Tuğrul, Ege Bölgesi’ndeki İllerin Milletvekilleri ile Bir Araya Geldi

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, 26 Ekim’de Adalet Bakanı Yılmaz Tunç Başkanlığında, Ege Bölgesi’ndeki İllerin Milletvekilleri ile bir araya gelerek bölgedeki yatırımlar ve projeler üzerine değerlendirmelerde bulunduklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Tuğrul ''Alınan Kararlar Ülkemize Hayırlı Uğurlu Olsun''

Fahrettin Tuğrul, 26 Ekim'de Genel Kurul'da bu haftanın yasama faaliyetlerini tamamladıklarını sosyal medya hesabından paylaşarak ''Alınan kararların ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.'' Mesajını iletti.

Tuğrul, Cumhuriyet Bayramı Programına Katıldı

Tuğrul, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programına katılarak sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı.

Fahrettin Tuğrul, ekim ayının son haftasını bu şekilde tamamladı.

Karaoba '"Tüm Sağlık Personelinin Hakkını Verin''

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali karaoba, 24 Ekim'de TBMM Genel Kurul'unda sağlıkçıların hakkını savunarak haklarının verilmesin istedi ve sistem yüzünden sağlıkçıların bir bir kaybedildiğini dile getirdi.

Karaoba ''Taşeron İşçilerimizin, Emekçilerin, Memurun Hakkını Verin''

Ali Karaoba, 25 Ekim'de TBMM Genel Kurul'una yine soru önergesi sunarak taşeron işçilerinin, emekçilerin ve memurun hakkının verilmesini istedi.

Karaoba '' Çalışan-Çalışmayan Diye Ayıran Yasalarınız Kabul Etmiyoruz''

Karaoba, 26 Ekim'de emeklilere tek seferlik 5 bin TL verilmesi öngörülen yasanın 15 bin TL olması için verdiği önergenin kabul edilmediğini sosyal medya hesabından paylaştı. 

Karaoba sosyal medya hesabından ''Emeklileri sefalete mahkum eden, çalışan-çalışmayan diye ayıran yasalarınızı kabul etmiyoruz.'' Mesajını iletti.

Karaoba ''Zeren'i İhmallerden Dolayı Kaybetmeyi Kabul Etmiyorum''

Karaoba, 26 Ekim'de Genel Kurul'da Kyk kız yurdunda asansörden düşen Zeren Ertaş'ı anarak ''Devletin yurdunda kalan gencecik bir kardeşimi ihmallerden dolayı kaybetmeyi kabul etmiyorum!'' Dedi.

Karaoba ''Atatürk Olmayan Tşört Bastırıp Dağıtmaya Çalışmasını Kınıyorum''

Ali Karaoba, 27 Ekim'de sosyal medya hesabından bir video paylaşarak Cumhuriyet'in 100. yılında 1923 kişinin oynayacağı Uşaklıları kutladı ve Uşak Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün Uşaklıların emeğini fırsat bilerek parti propagandası yapmasını, 100.cü yıl etkinliklerinde Atatürk olmayan tişört bastırıp dağıtmaya çalışmasını eleştirdi.

Ali Karaoba, ekim ayının son haftasını bu şekilde tamamladı.
 

Editör: Uğur Medya