Ekim ayının üçüncü haftasında Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

İsmail Güneş 4. İl Koodinasyon Kurulu Toplantısına Katıldı

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, 16 Ekim'de Uşak Valisi Turan Ergün eşliğinde 2023 yılı 4. İl Koodinasyon Kurulu toplantısına katılım sağlayarak sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı.

Güneş, 12. Kalkınma Planının Sunumuna Katıldı

Güneş, 17 Ekim'de Plan ve Bütçe Komisyonunda 12. Kalkınma Planının sunumuna katılarak sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Güneş, Mecliste Filistin ile İlgili Düşüncelerini Söyledi

İsmail Güneş, 19 Ekim'de TBMM Genel Kurulu'nda filintin ile ilgili düşüncelerini dile getirerek ''Vahşice ve soykırım yapan İsrail'i nefretle kınıyorum.'' Dedi. 

Güneş, Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi Görüşmelerine Başladı

Güneş, 20 Ekim'de Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, 2024 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi ile 2022 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi görüşmelerine başladıklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

İsmail Güneş, Ekim ayının üçüncü haftasını bu şekilde tamamlamış oldu.

Tuğrul ''Tezkerenin Süresi 2 Yıl Daha Uzatıldı''

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, 17 Ekim'de mecliste Irak ve Suriye'de terörle mücadele eden mehmetçiklerin bulunmasını sağlayan tezkerenin süresinin 2 yıl daha uzatılması Genel Kurul'da kabul edildiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Tuğrul ''İşgalci İsrail Zulmüne Asla Sessiz Kalmayacağız''

Tuğrul, TBMM Adalet Komisyonu olarak, israil'in Gazze'ye yaptığı saldırılar hakkında basın açıklaması yaptıklarını sosyal medyasında paylaşarak ''İşgalci İsrail zulmüne asla sessiz kalmayarak, Filistin'li kardeşlerimizin haklı davasını sonuna kadar savunacağız.'' Dedi.

Fahrettin Tuğrul, Ekim ayının üçüncü haftasını bu şekilde bitirdi.

Karaoba ''Türkiye'de yabancı asker postalı istemiyoruz'' 

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba, 17 Ekim'de ''Türkiye'de yabancı asker postalı istemiyoruz.'' Diyerek sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Karaoba ''Mücadelemiz Bitmedi, Bitmeyecek''

Daha önce Murat Dağı için meclise birçok kez soru önergesi sunan Karaoba, 18 Ekim'de altın madeni girişiminde ÇED değerlendirmesinin olumsuz olduğunu sosyal medya hesabından paylaşarak ''Mücadelemiz bitmedi, bitmeyecek! Şimdi sıra verilmemesi gerekirken verilen ruhsatı iptal ettirmek!'' Diye açıklama yaptı.

Karaoba ''Hurdalar Nerede''

Karaoba, 18 Ekim'de meclise soru önergesi sunarak ''Hurdaların MKE'ye satılmadığına göre Hurdalar nerede? 31 Mart'ta Belediye'yi alınca bu sorunun yanıtlarının hepsini halka biz vereceğiz.'' Dedi.

Karaoba ''Şehir Hastanelerine Sadece Kira Olarak 3 Yıl İçin 186 Milyar TL Ayırdı''

Karaoba, 20 Ekim'de temelleri atılan devlet hastanelerinin yarım yamalak beklediğini, acil servislerin yetersiz olduğunu, randevu almanınsa imkansız olduğunu sosyal medya hesabından paylaşarak ''Hükümet övündüğü şehir hastanelerine SADECE KİRA olarak 3 yıl için 186 MİLYAR TL ayırdı. Likayetsizliğin yolunu açan hizmet alımı için de 94 MİLYAR TL ödemeyi öngörüyorlar.'' Açıklamasını yaptı.

Ali Karaoba, Ekim ayının üçüncü haftasını bu şekilde tamamladı.

Editör: Uğur Medya