Temmuz ayının son haftasında Uşak milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.
İsmail Güneş, Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde Bulundu
 

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş 26 Temmuz günü Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi ve sosyal medya hesabından paylaştı.
Güneş’ten Banaz İlçe Ziyareti
 

Güneş, 27 Temmuz günü Banaz ilçesine giderek Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, Ak Parti İlçe teşkilatı ve ilçe esnafını ziyarette bulundu ve esnafa hayırlı kazançlar dilediğini belirtti.
Güneş, TÜGVA Uşak İl Temsilciliği 4. Olağan İl Genel Kurul Toplantısına Katıldı
 

İsmail Güneş, 27 Temmuz’da Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Uşak İl Temsilciliği 4. Olağan İl Genel Kurul Toplantısına katıldı. Burada yaptığı konuşmada “Gençliğin olduğu yerde heyecan, samimiyet var; Türkiye Yüzyılı gençliğin yüzyılı olacak.” Dedi.    
Güneş’ten Uşak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Ziyareti
https://twitter.com/ismailgunes64/status/1684966015627665408

İsmail Güneş 28 Temmuz’da Uşak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş’ı ziyarette bulundu ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. İsmail Güneş, sosyal medyada temmuz ayı son haftasını bu şekilde tamamladı.


Fahrettin Tuğrul’un Ankara Ziyaretleri

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul 26 Temmuz günü Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta’yı ziyaret ederek misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti ve sosyal medya hesabından paylaştı.

Tuğrul’dan Banaz İlçe Ziyareti
 

Tuğrul, 27 Temmuz günü Banaz ilçesine giderek Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, Ak Parti İlçe teşkilatı ve ilçe esnafını ziyarette bulundu ve sosyal medya hesabından paylaştı.
Tuğrul, TÜGVA Uşak İl Temsilciliği 4. Olağan İl Genel Kurul Toplantısına Katıldı
 

Tuğrul, 27 Temmuz’da Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Uşak İl Temsilciliği 4. Olağan İl Genel Kurul Toplantısına katıldı. Paylaşımında “Uşak il temsilciliğine yeniden başkan olarak seçilen Süheyl Yasin Aslan’ ı ve Yönetim Kurulunu tebrik eder, yeni görevlerinde muvaffakiyetler dilerim.” İfadelerine yer verdi.

Tuğrul, Düğün Merasimine Katıldı
 

Tuğrul, hafta sonunda düğün merasimine katıldı ve genç çiftlere tebriklerini iletti. Tuğrul, sosyal medyada haftayı bu şekilde kapattı.

Karaoba, Anıtkabir’i Ziyaret Ederek Lozan Antlaşması’nın 100. Yılını Kutladı
 

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba 24 Temmuz’da Anıtkabir’i ziyaret ederek Lozan Antlaşmasının 100. Yılını kutlayan bir mesaj paylaştı.
Karaoba, CHP Grup Toplantısına Katıldı
 

Karaoba 25 Temmuz’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grup Toplantısına katıldı.

Karaoba, Yalova’yı Denetmen Olarak Ziyaret Etti
 

Ali Karaoba 27 Temmuz’da Yalova’da il ve ilçe teşkilatını denetmen ziyaret ederek, misafirperverlikleri için Yalova parti teşkilatına teşekkür etti.

Karaoba “Ülkemizin Kaynaklarını Tüketenler Şimdi De 2025'e Kadar Zaman İstiyor”
 

Ali Karaoba yine 27 Temmuz’da vergilere getirilen zamlar hakkında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve halkın üstüne yüklenen vergilerin her geçen gün arttığını belirtti.

Karaoba, “Akbelen'de Yaşananlar Kabul Edilemez!”
 

Ali Karaoba son olarak Akbelen’de kömür madeni için kesilen orman ağaçlarının katliam olduğuna dikkat çekerek yaşananları sert sözlerle eleştirdi.

Uşak Milletvekillerinin Temmuz ayı son hafta sosyal medya gündemi bu şekildeydi. Haftaya görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Editör: Uğur Medya