AK Parti 2 , CHP 1 Vekil Çıkardı

Uşak'ta tamamlanan sayımın ardından İsmail Güneş ve Fahrettin Tuğrul AK Partiden seçilirken, Cumhuriyet Halk Partisinden Ali Karaoba'da seçilip meclise girdi.

Nuri Demir'den İsmail Güneş ve Fahrettin Tuğrul'a Tebrik

Uşak İl Özel İdare Başkanı Nuri Demir ise İsmail Güneş ve Fahrettin Tuğrul'a Tebrik mesajı yayınladı.

nuri demir

Demir  ''Milletimiz Cumhurbaşkanımızın ve AK Partinin Yanında Olduğunu Gösterdi''

Nuri Demir açıklamasında ''Aziz Milletimiz, Cumhurbaşkanlığı ve Millet Vekilliği seçimlerinde feraset ve basiretini yine Vatan, Bayrak ve Devlet kavramlarının vazgeçilmezliğinden yana göstermiştir.'' Dedi ve ekledi;

Demir ''Tüm Türkiye karşıtlarına ve muhalefete karşı kimsesizlerin kimsesi, mazlumların umudu, TürkiyeYüzyılı'nın mimarı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ve AK Parti’mizin yanında olduğunu gösterdi. Adaylarımız Sayın İsmail Güneş  ’e ve Sayın Fahrettin Tuğrul  ’a yetki verdi emanetini teslim ettiler. Aziz milletimizin verdiği destekten ötürü şahsım adına Milletimize teşekkür ediyorum. Her zaman olduğu gibi bu dönemde de emaneti teslim alan vekillerimiz bu emaneti hakkıyla taşıyacaklardır. Bu onurlu görevde kendilerine başarılar diliyorum ve milletimizle birlikte kendilerinin her zaman yanlarında destekçisi ve duacıları olacağımı bildiriyorum. Yüce Allah kendilerine basiret ve feraset versin...her daim yar ve yardımcıları olsun. Seçimlerin Vatanımıza, Milletimize ve Şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.'' Dedi.

Editör: Uğur Medya