Kulis Haber: Uşakspor'da Neler Oluyor? Kulis Haber: Uşakspor'da Neler Oluyor?

YİNE YANGIN YİNE YANGIN

Yaklaşık 4 yıldır çalışmayan yürüyen merdivenlerle ilgili İsmail Güneş konuştu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ak Partili Uşak Milletvekili İsmail Güneş, Ali Karaoba’ya seslenerek ne zaman çalışacağını sordu.

Uğur Medya olarak bizim de sık sık haberlerimizde gündeme taşıdığımız İzmir-Ankara karayolu üzerinde yer alan yürüyen merdivenler 2020 yılından bu yana düzenli olarak çalışmıyor.

Ak Partili Eski Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın döneminde yaklaşık olarak 4 yıldır çalışmayan yürüyen merdivenler hem vatandaşlar tarafından haber merkezimize ulaşan şikayetler hem de haber ekibimizin tespitleriyle gündeme taşınmış bu sorunla ilgili defaatle haber yapılmıştı.

Dönemin Belediye Başkanı Mehmet Çakın bu konuda sessiz kalırken yürüyen merdivenlerin aktif hale gelmesi için her hangi bir çalışma da yapmamıştı.

Bu süre zarfında milletvekili olan İsmail Güneş de Belediye Başkanı Akpartili Mehmet Çakın’ken her hangi bir açıklama yapmamıştı.

Ancak geçtiğimizde hafta sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş Ali Karaoba’ya seslenerek: “Ali Bey’e tavsiyem Ak Parti döneminde 7 yıl önce yapılan ve sonra bozulan merdivenlerini ne zaman yürütecekler. Onu takip etsin yeter. Hadi bakalım hayırlısı diyerek 4 yıllık sessizliğini bozdu.

Karaoba ''Yalakalık Yapmayacaksınız!'' Karaoba ''Yalakalık Yapmayacaksınız!''

Editör: Haber Merkezi