14 Mayıs seçimlerinde Uşak’tan aldığı oylarla milletvekili seçilen, fakat yurtdışından gelen oylar nedeniyle çok az bir farkla kazanamayan İYİ Parti Milletvekili adayı Muhammet Gür seçim döneminde kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Gür, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajda şunları söyledi;

“14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde aday adaylığı ve adaylık sürecimizden itibaren partimize ve şehrimize katkı sağlamak adına var gücümüzle çalıştık. Bu süreçte gayret, emek ve desteklerini esirgemeyen, her daim yanımızda olan beraber yol yürümekten onur duyduğum kıymetli aday arkadaşım, Tolga PİRİNÇCİ beyefendi başta olmak üzere, İYİ Parti Milletvekilimiz Durmuş YILMAZ ağabeyime, aday adayı olan ve kampanya sürecimiz boyunca bizlere destek olan Emel TAŞKIN, Mehmet Onur BAŞALTIN, Ramazan SOYDEMiR kardeşlerime, İYİ Partimizin İl başkanı Ayşegül OBALI hanımefendiye ve il yönetimlerine, Merkez ilçe Başkanı ve diğer İlçelerimizin sayın başkanlarına, teşkilatlarına, yönetimlerine, kadın politikaları başkanı ve üyelerine, gençlik kolları başkanı ve üyelerine, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyelerimize partimizde emek veren, görev alan tüm kademe mensuplarına teşekkür ederim.

Seçim sürecinde gece gündüz emek veren tüm kardeşlerime, ilk günden bu tarafa hiç yorulmayan teşkilat mensuplarına, büyük bir özveri ve titizlikle çalışan sosyal medya ekibine, gençlik kollarındaki çalışkan evlatlarımıza, sesimizi duyuran, pankartımızı asan, broşürümüzü dağıtan, sosyal medyada mücadele eden, bize inanan, destek veren, oy veren tüm kardeşlerime teşekkür ederim.

Bizlerin güvenliği için sabırla bizleri takip eden kolluk kuvvetlerimizin değerli mensuplarına, kampanya sürecinde bizden güler yüzünü esirgemeyen kamu çalışanlarına teşekkür ederim. Bizim yüzümüzden sıkıntıya düşen birileri olduysa hakkını helal etmesini diliyorum.

Haberlerimizin kamuoyuna ulaşmasında emeği olan, yazılı ve görsel basında çalışan emektar basın mensuplarının tamamına teşekkür ederim.

Sevgili eşim başta olmak üzere, evlatlarıma, yakın çalışma ekibimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Muhammet Gür Siyaseti Bırakıyor Mu?

Geçtiğimiz dönem Uşak Belediye Başkanı Adayı olan ve yine aynı senaryo ile başkanlığı Mehmet Çakın’a kaptıran Muhammet Gür, üst üste 2 seçimi de kaybetmesiyle gözler önümüzde ki dönem 2024 Belediye Başkanı adayı olacak mı? Yoksa aktif siyaseti bırakıyor mu? sorularına çevrildi.

(HABER / SEMİH ŞAH)

Editör: Uğur Medya