Sussunlar Diye 6 milyon TL ödenmiş. Sussunlar Diye 6 milyon TL ödenmiş.

Uşakspor’da imzalar atılıyor

2014-2019 döneminde hızlı yüklesiz gösteren Uşakspor Ak Partili Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın tarafından satılmıştı. Satışından sonra başta Aşigolar olmak üzere bir çok Uşaklıdan tepki gören konu 2024 yerel seçimler öncesinde adayların da proje ve vaatleri arasında yer almıştı.

Özkan Yalım'dan Uşakspor'a Moral Ziyareti Özkan Yalım'dan Uşakspor'a Moral Ziyareti

Seçimlere kısa bir süre kala açıklama yapan Özkan Yalım: Uşakspor’u belediye bünyesine katacaklarını ifade etmişti.

Sevgilerimi Sunuyorum

Uşakspor’un 57. Kuruluş yıl dönümünde kutlama mesajı yayınlayan Yalım taraftardan tepki almış, “sadece sevgilerini iletmekle kaldı” yorumları yapılmıştı.

Geçtiğimiz haftasonu açıklama yapan Belediye Başkanı Özkan Yalım: “Uşakspor kırmızı çizgimizdir, Uşakspor evine döndü” dedi.

Peşinat 5 milyon TL

Şu ana kadar herhangi resmi bir açıklama yapılmazken yarın Uşakspor yönetimi ile imzaların atılarak protokolün gerçekleşeceği konuşuluyor. Mardinli olan ve Özkan Yalım’a yakın olarak ifade edilen Necati isimli bir iş insanı üzerine alınacak olan kulup için yarın 5 milyon TL’lik kısmi bir ödeme yapılacağı kulislerde konuşuluyor.

Uşakspor 57 Yaşında! Uşakspor 57 Yaşında!

Gelin Uşakspor'a Beraber Sahip Çıkalım Gelin Uşakspor'a Beraber Sahip Çıkalım

Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar...

Herhangi resmi bir açıklama yapılmazken şimdiye kadar görüşülen isimler arasından Cüneyt Dumlupınar ile teknik direktör olarak anlaşılması gündemde.

Yusuf Soysal ve Niyazi Erdoğan altyapıda...

Yine resmi bir açıklama yapılmayan ancak üzerine konuşulan isimler ise alt yapıdan sorumlu Yusuf Soysal ve Niyazi Erdoğan.

Editör: Haber Merkezi